Other lots in this auction
-
#344Een serie van zes verzilverd metalen bekers. Gemerkt “Hard Soldered E.P.N.S. De Luxe”.
Suite de six gobelets en métal argenté. Marque “Hard soldered E.P.N.S. de Luxe”.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Twee paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Deux paires de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 150 / 200 -
#803Een lot kristal: een purperen kratervaas (H. 20 cm), een rode balustervaas (H. 20 cm) en een kleinere paarse vaas, gemerkt Val Saint-Lambert (H. 15 cm).
Lot de cristaux: un vase cratère pourpre (H. 20 cm), un vase balustre rouge (H. 20 cm) et un vase plus petit pourpre, marqué Val Saint-Lambert (H. 15 cm).No longer availableDim. H. 15 - 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#484J.Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Aan de Royerssluis - Antwerpen”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134L. Surlemont“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 60 / 100 -
#582Maurice Bellemans“Windhond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lévrier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#657Guanyin met een dwarsfluit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin au fifre, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 300 / 500 -
#397Een reeks van drie putti met bloemen van meerkleurig biscuit.
Suite de trois putti aux fleurs en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Een levensecht ijzeren harnas, compleet met helm en speer. Op een sokkel met wieltjes.
Harnais en fer, complet avec casque et lance. Sur un socle avec roulettes.No longer availableDim. H. ± 193 cmEstimate: € 300 / 400 -
#530Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#755Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120

