#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#285Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 400 -
#643Tibetaanse eetset in schede: een mes en twee eetstokjes met benen heften, boven-, midden en onderaan versierd met gedreven zilver, voorzien van hengsel en gordelketting. XIXde eeuw.
Couvert tibétain dans sa gaine: un couteau et deux baguettes aux manches en os. Partout décoré d’argent repoussé et menu d’une anse et d’une chaîne. XIXe siècle.No longer availableDim. L. 32,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#727Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#778Een gesculpteerde slagtand van Afrikaans ivoor in de vorm van een krokodil en versierd met bloemen.
Défense sculpté en ivoire africain en forme de crocodile et décorée de fleurs.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Henri Victor StiellemansPeriod: 1879 - 1959“Vrouw in de moestuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#122“Veehoeders in een romantisch landschap”. Olieverf op doek.
“Bergers dans un paysage romantique”. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Drie 18 karaats geel gouden trouwringen.
#707Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120 / 160