Similar lots by type
-
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#488
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#158
Een karaf van groen glas, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd bloemendecor.
Une carafe en verre vert, décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30/50 -
#299Jos Cools
“Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#679
Porseleinen beeldje van twee nonnen. Gemerkt Lladro.
Statuette représentant deux nonnes. Marquée Liadro.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40/50 -
#774
Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.
Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#453
Een paar buikvaasjes van Kutaniporselein. Japan, XIXe eeuw.
Deux vases pansus en porcelaine Kutani. Japon, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/70 -
#528
Een lampenvoet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in cartouches en met een achtergrond van bladeren en vlinders. Op voet van brons in de vorm van gebladerte. Begin XXe eeuw.
Un pied de lampe en porcelaine chinoise avec décor en cartouches sur fond de feuillage et papillons. Sur pied en bronze représentant du feuillage. Début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#82
“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#436
Een Art Deco luchter met 6 lichtpunten en melkglazen schelpen.
Un lustre Art Deco à six point lumineux et coquilles en opaline.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#768
Chinese cachepot van wit marmer.
Cache-pot chinois en marbre blanc.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 60/100