Other lots in this auction
-
#820Een map postkaarten met betrekking tot de Waalse mijnbouw van begin XXste eeuw.
Une farde de cartes postales en relation avec l’exploitation minière de Wallonie, début XXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#689John O’Winning“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 140 -
#137Royal Doulton, EnglandEen aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#200Een 18 karaats wit gouden ketting met bloemvormige hanger en bijpassende ring bezet met diamanten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500 / 3500 -
#535Corgi Toys 104“Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dolphin 20 Cruiser on Wincheon trailer”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#587Joris Buseyne“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#15Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet en or jaune 18 ct tissé.No longer availableDim. 8,12 gEstimate: € 450 / 550 -
#825Matchbox Series 57; 58; 60; 61 & 63Vijf speelgoedautootjes in originele doosjes:- Land Rover brandweerwagen.- DAF vrachtwagen met lading stalen peilers.- Vrachtwagen met werfkantoor.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.
Cinq voitures jouets, emballages d’origine:- Land Rover voiture de pompiers.- DAF camion et piliers en fer.- Camion et bureau de chantier.- Alvis Stalwart.- Fire crash tender.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#2Een lot van zeven foto’s van de bemanningen van verschillende Apollo-missies, waarbij vijf met de handtekeningen van de astronauten.
Un lot de sept photos de différents équipages des missions Apollo, dont cinq avec signatures des astronautes.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 35 / 50 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#612Fritz Van Luppen“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200

