Other lots in this auction
-
#657Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220 / 260 -
#403Red EagleEen oude tennisracket. Met houder.
Une ancienne raquette de tennis avec support.No longer availableDim. 24 x 67 cmEstimate: € 35 / 45 -
#376Een eikenhouten barmeubel met een lade onder het klapblad en met gesculpteerde panelen.
Un meuble bar en chêne à un tiroir sous la tablette rabattable et panneaux sculptés.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#85Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale robijn cabochon van ± 2,12 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,16 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un rubis cabochon central de ± 2,12 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#276Een schrijftafeltje van gefineerd hout, versierd met bloemenmotieven en een bloemenmand in marquetterie en met verguld bronsbeslag.
Une petite table d’écriture en bois de placage, décoration de motifs de fleurs et un panier à fleurs en marqueterie, montures en bronze doré.No longer availableDim. 84 x 47 cmEstimate: € 260 / 300 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#420Een kleine lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende witte en roze lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une petite canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l’intérieur et des lignes blanches et roses par dessus. Vers 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#840Een handgeschilderd miniatuur damesportretje in houten lijstje.
Une miniature, portrait de femme peint à la main dans un encadrement.No longer availableDim. Ø: 6 cmEstimate: € 30 / 40 -
#287“Oeil de boeuf”. Vierkant met inlegwerk.
”Oeil de boeuf”. Carré aux incrustations.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Drie peervormige in briolette geslepen amethisten.
Trois améthystes en forme de poires, taille briolette.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 450 / 550 -
#759“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#511Een houten koekoeksklok, versierd met een haas, een fazant en een hertenkop.
Un coucou en bois, décoration d’un lièvre, un faisan et une tête de cerf.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30

