Other lots in this auction
-
#879Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#484“Constantinopel”. Aquarel. Draagt een handtekening: Verschaffelt.
”Constantinople”. Une aquarelle. Porte une signature: Verschaffelt.No longer availableDim. 43 x 29 cmEstimate: € 100 / 150 -
#619Médard TytgatPeriod: 1916 - 1997“Kustzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de la Côte”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#380Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 18, 04 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#101DelvauxEen lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.No longer availableEstimate: € 180 / 250 -
#427Een siervaas van roze kristal. Boheems werk. Gemerkt.
Un vase en cristal rose. Travail Bohémien. Marque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#64Eugène VerboeckhovenPeriod: 1798 - 1881“Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.
”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#831Een lot van vier kleine staande klokjes van hout en een klokje van kunststif in de vorm van een clown. Manco’s en beschadigingen.
Un lot de quatre pendules en bois et une pendule en plastique en forme de clown. Manquements et dégâts.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#38“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#828Een tinnen visschaal op vier poten met warm water reservoir.
Un plat à poisson bain-marie en étain sur quatre pieds.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 30 / 40 -
#633Een liggende bronzen Boeddha
Un Bouddha couché en bronze.No longer availableDim. l: 138 cmEstimate: € 1900 / 2100

