Similar lots by type
-
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 188 x 56 cmEstimate: € 25 / 50 -
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720 / 800 -
#476ShirazEen lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
Un lot de trois petits tapis de Perse en laine noués mains.No longer availableDim. 60 x 60 & 65 x 72 cmEstimate: € 20 / 30 -
#866Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Un lot de trois petites carpettes nouées main.No longer availableDim. 105 x 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#576MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
Un tapis en laine noué mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 230 x 160 cmEstimate: € 50 / 80 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte verkleuring.
Une carpette orientale en laine nouée main. Légère décoloration.No longer availableDim. 278 x 140 cmEstimate: € 40 / 50 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#646Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120 / 200 -
#456Een lot van drie handgeknoopte Perzische wollen tapijtjes.
Un lot de trois carpettes persanes en laine nouée à la main.No longer availableDim. 128 x 75; 90 x 54 & 195 x 100 cmEstimate: € 30 / 60 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60 -
#826Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 153 x 112 cmEstimate: € 40 / 50 -
#796KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#586KayseriEen Turks kleedje met vijf mirhabs.
Une carpette turque à cinq mirhabs.No longer availableDim. 140 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#836KazakEen wollen loper en een klein karpetje. Handgeknoopt.
Couloir en laine et petite carpette. Noués à la main.No longer availableDim. 195 x 64 & 61 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#546Twee handgeknoopte Oosterse lopertjes van wol.
Deux petits couloirs d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 67 en 100 x 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556Een handgeknoopt Perzisch tapijtje.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 161 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#616Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 400 x 300 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596KaukazeEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 198 x 300 cmEstimate: € 200 / 240 -
#470Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40
Other lots in this auction
-
#375Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,36 gEstimate: € 900 / 1000 -
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#858Chinese bowl met onderschotel, decor van bloemen in uitsparingen op gele fond.
Un bol chinois avec sous-bol, décor de fleurs sur fond jaune.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#658Een gegoten beeldengroep in de vorm van een jongen en een meisje. Op albasten sokkel. Italiaans werk.
Un groupe coulé représentant une jeune homme et une jeune fille. Sur socle en albâtre. Travail italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#547Drie bakelieten potjes van Ebena, waarbij één getooid met een hoofd van een indiaan. Deels verguld.
Trois pots en bakélite Ebena, dont un décoré d’une tête d’indien. Partiellement dorés.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#763“La Vie au Grand Air. Twee volumes met jaaroverzichten van het Franse tijdschrift. 1903 en 1904.
”La vie au Grand Air”. Deux volumes, revues annuelles du magazine français. 1903 et 1904.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#11Val St. LambertEen vaasje en een coupe van geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase et une coupe en cristal taillé.No longer availableDim. Ø 29 cm & h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#571Michel Hereman“Twee post-apocalyptische wezens”. Een groep van aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Deux êtres post-démoniaques”. Un groupe en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 140 / 160 -
#255Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#607Een grote steenfractie met zes fossielen van zeeschaaldieren.
Grand morceau de pierre contenant six fossiles de coquilles.No longer availableDim. 53 x 42 cmEstimate: € 200 / 220

