Similar lots by type
-
#805Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360 / 400 -
#775Een luchter van verguld metaal met acht lichtpunten.
Lustre en métal doré à huit lumières.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#402Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200 / 250 -
#9Een hallamp van geel koper en glas.
Lampe de vestibule en cuivre jaune et verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#785Een staande lamp van smeedijzer, versierd met rozenranken.
Lampadaire en fer forgé décoré de guirlandes de roses.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Een schemerlamp in de stijl van Tiffany’s. De lampenkap in glas en lood en gedragen door een bronzen vrouwenfiguur.
Lampadaire de style Tiffany’s. Abat-jour en verre porté par une femme en bronzeNo longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 50 / 80 -
#403Een luchter van wit metaal met kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en métal aux pendeloques en cristal. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#292Vier appliques van messing in Lodewijk XIV-stijl. Telkens twee lichtpunten.
Quatre appliques en laiton de style Louis XIV. Chaque fois à deux lumières.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 160 / 240 -
#599Drie vintage lampen van oranje gelakt metaal.
Trois lampes vintage en métal laqué orange.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#822Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#537Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#728Twee koperen olielampen gemonteerd als tafellamp.
Deux lampes à huile en cuivre montées en lampadaire.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#829Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#7L. Van BoeckelEen smeedijzeren halluchter met een coupe van geslepen kristal. Waarschijnlijk van de hand van L. Van Boeckel.
Lanterne de vestibule en fer forgé avec coupe en cristal taillé. Probablement par Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#789Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#792Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger in de vorm van een halve maan bezet met parels.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti en forme de demi lune sertie de perles.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 200 / 300 -
#105Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met 18 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de 18 brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 600 / 800 -
#795Twee bijzetmeubeltjes van eikenhout en een naaitafeltje.
Deux meubles d’appoint en chêne et une table à ouvrage.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#290Een 18 karaats geel gouden Liberty munt met een afbeelding van John & Robert Kennedy.
Pièce de monnaie Liberty en or jaune 18 ct représentant John et Robert Kennedy.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 140 / 160 -
#761Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100 / 120 -
#284C. Van Rekem“Twee veenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux vues des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50 en 50 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#455Swatch SwissNegen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#276Bureau van mahoniehout met gedraaide poten en klapblad. XIXde eeuw.
Bureau en acajou aux pieds tournés et avec abattant. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#353Jozef CallaertsPeriod: 1896-1965“Twee zichten op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Deux vues de la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 34 en 26 x 33 cmEstimate: € 200 / 280 -
#179Noel (?)“Neerhofscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène de basse cour”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#317Een barometer van gesculpteerd hout. Gedateerd 1880.
Un baromètre en bois sculpté à décor floral. Daté 1880.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 40 / 60

