#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#667MuranoEen lot van drie Murano clowns in veelkleurige glaspasta.
A lot of three Murano clowns in multicolored glass paste.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#411Een polychroom houten Boeddha beeld, Thailand, tweede helft van de 20ste eeuw.
A polychrome wooden Buddha statue, Thailand, second half of the 20th century.No longer availableDim. hEstimate: € 80 / 120 -
#547Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#372Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Stadszicht met Romboutstoren’, ets op papier, getekend buiten de plaat A. Geudens.
'Cityscape with Romboutstoren', etching on paper, signed outside the plate A. Geudens.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#579Een paar olielampen van porselein met decor in kobaltblauw, wit en verguld. Messingen montuur met ajour decor van wijnranken. Lange lampglazen. Omgesteld naar elektriciteit.
A pair of porcelain oil lamps decorated in cobalt blue, white, and gilded. Brass frame with openwork decoration of grapevines. Long lamp glasses. Converted to electricity.No longer availableDim. H. 69 cm (incl. glas)Estimate: € 80 / 120 -
#61Een bronzen beeldje van 2 handen.
A bronze sculpture of 2 hands.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 100 / 150