#31Een polychroom aardewerken cachepot met deksel. ‘Ars Derutae’ Italy.
A polychrome earthenware cachepot with lid. 'Ars Derutae' Italy.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#661TensorEen vintage mini bureaulampje, Tensor Student model 7200.
A vintage mini desk lamp, Tensor Student model 7200.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#624Een bronzen Boeddhabeeld.
A bronze cast Buddha statue.No longer availableDim. 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976Voltaire”, een gesculpteerde buste in carrara marmer, gesigneerd Koos Van Der Kaaij en gedateerd 1942.
#468Een bronzen beeldje van godin Uma, Cambodia, 16e eeuws.
#213Een extra grote aardewerken jardinière, weelderig gedecoreerd met strikken en goudkleurige medaillons met de beeltenis van een voorname dame.
An extra large earthenware jardinière, extravagantly decorated with ribbons and gold-colored medallions depicting the portrait of a noble lady.No longer availableDim. h 34 x Ø 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#189Vier stuks Hollands art nouveau plateelwerk. Een knobbelvaas van Goedewagen-Distel (H. 28 cm), een balustervaas en een obconische vaas (H. 24,5 cm) van Fiso Goedewagen (H. 23 cm) en een coupe van De Distel gemerkt Friso (H. 13 cm).
Four pieces of Dutch Art Nouveau pottery. A knobbly vase by Goedewagen-Distel (H. 28 cm), a baluster vase and an obconical vase (H. 24.5 cm) by Fiso Goedewagen (H. 23 cm), and a bowl by De Distel marked Friso (H. 13 cm).No longer availableEstimate: € 100 / 150