Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.
Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.

Een kleine mahoniehouten console met entretoise. In de gordel een lade met merkwaardige trekkers van porselein en koper.

A small mahogany console table with a stretcher. In the apron a drawer with unique pulls of porcelain and copper.
Dim. 72 x 68 x 33 cm
SKU: 1604240226.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #226
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #326

    Een Frans giltwood voetbankje met Chinoiserie faux-bamboo elementen. Geherstoffeerd met een weelderige stof met fauna en flora in gouddraad.

    A French giltwood footstool with Chinoiserie faux-bamboo elements. Reupholstered with a lush fabric featuring fauna and flora in gold thread.
    No longer available
    Dim. 41 x 57 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #451
    Hikojiro Imura Yokohama

    Een Japans porseleinen terrine. Meerkleurig met floraal decor en vergulde details. Waaier handvaten bovenaan. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk vroeg Taisho periode.

    A Japanese porcelain tureen. Multicolored with floral decoration and gilt details. Fan-shaped handles at the top. Marked at the bottom. Presumably from the early Taisho period.
    No longer available
    Dim. 33 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #279

    Een rechthoekige spiegel met vergulde delen en een spiegelrand.

    A rectangular mirror with gilded parts and a mirror edge.
    No longer available
    Dim. 130 x 74.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167
    P.J. Mène

    “Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #174
    R. Mulders

    “Straatgezicht”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 55 x 47cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,22 g maat: 55
    Estimate: € 500 / 600
  • #62
    Frans Vantongerloo

    “Havenzicht”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Harbor View". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een Chinese vaas in blauw-wit porselein met krijgers in het decor. Enkele haarlijnscheuren in de bodem.

    A Chinese vase in blue and white porcelain with warriors in the decoration. Some hairline cracks in the base.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #732

    Een 19e eeuws likeurkabinet, de originele karaffen en glazen zijn niet meer aanwezig.

    A 19th-century liqueur cabinet, the original decanters and glasses are no longer present.
    No longer available
    Dim. 26 x 30 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #280
    Sheaffer

    Twee 14kt 585 Sheaffer pennen, waarvan 1 vulpen en 1 balpen.

    Two 14 kt Sheaffer pens, one fountain pen and a ballpoint.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #79
    A. De Racourt

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1918.

    "Farmhouse view." A painting, oil on canvas. Signed and dated 1918 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #582
    Zoltan Perlmutter

    Een lot van twee schilderijen en een expositieposter van Perlmutter Zoltan, olieverf op paneel.

    A lot of two paintings and an exhibition poster by Perlmutter Zoltan, oil on panel.
    No longer available
    Dim. 38 x 51 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More