#381Drie Japanse Imari borden.
#605Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#256Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.
A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.No longer availableDim. h 105 cmEstimate: € 250 / 350 -
#3Een verzilverd koffie- en theestel op bijbehorend dienblad.
A silver-plated coffee and tea set on matching tray.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#221Luc Lanel ChristofleEen verzilverd metalen presenteerschaal gedragen op voet met vier metalen ballen. Model ontworpen in 1931 voor het lijnschip ‘Le Normandie’.
A silver-plated metal presentation tray carried on a foot with four metal balls. Model designed in 1931 for the liner 'Le Normandie'.No longer availableDim. Ø 35 cm, h 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#453Een sang de boeuf rode Chinese porseleinen vaas.
#668Een koperen Griekse bruiloft gesp met gesculpteerde details.
A copper Greek wedding buckle with sculpted details.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#250Piaget Swiss QuartzEen 18 kt geelgouden horloge met 18 kt geelgouden polsband. Gemerkt en genummerd.
An 18 kt yellow gold watch with an 18 kt yellow gold bracelet. Marked and numbered.No longer availableDim. 89 gEstimate: € 4200 / 4500 -
#480Een 18 kt witgouden ketting met hanger in de vorm van een halve maan bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant in the shape of a half moon set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.23 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#703Een koffie-en theeservies van wit porselein met een polychrome guirlande en een lichtblauwe en vergulde bies. Belgisch werk, omstreeks 1900. Koffie-, thee-, melk- en suikerpot, tien kopjes en tien schoteltjes.
A coffee and tea set in white porcelain with a polychrome garland and a light blue and gilded band. Belgian work, circa 1900. Includes coffee pot, tea pot, milk jug, sugar bowl, ten cups, and ten saucers.No longer availableEstimate: € 80 / 120