#639Dubois, BouffioulxEen vintage aardewerken vaas met meerkleurig glazuur, versierd met een gegraveerd, Egyptisch geïnspireerd decor. Onderaan gemerkt.
A vintage earthenware vase with multicolored glaze, decorated with an engraved, Egyptian-inspired motif. Marked at the bottom.No longer availableDim. 53 x Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38‘De ontvoering van Europa’, een porseleinen groep naar François Boucher.Naar de Griekse mythologie.
'The Rapture of Europe', a porcelain group after Francis Boucher. Inspired by Greek mythology.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#509Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392‘Indisch tafereel met heilige en koe’, geschilderd op zijde.
'Indonesian scene with saint and cow', painted on silk.No longer availableDim. 72 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714Een grote verzilverd metalen schenkkan. Rijkelijk gedecoreerd.
A large silver-plated metal jug. Richly decorated.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536Een gesculpteerde en vergulde houten vitrinekast in Louis-XV stijl. De binnenkant is bekleed in een roze velours stof.
#701Een grote vaas, geel glas in een smeedijzeren omhulsel op gietijzeren voet.
A large vase, yellow glass in a wrought iron casing on a cast iron base.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#461Een lot van 4 bronzen beeldjes van een Komainu wakende leeuw, een olifantje, een Lokeshvara en een Bodhisattva te paard.
#591Een uit steen gesculpteerd gelaat uit “Nieuw Spanje”.
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.38 ct.No longer availableDim. 4,28 g maat: 53Estimate: € 650 / 750