#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#17Een bronzen beeldje van een buldog, met zegel “Bronze garanti Paris j.b. deposee”.
A bronze figurine of a Bulldog, with seal "Bronze guaranteed Paris j.b. registered".No longer availableDim. 8 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#268Biondan“Knielend meisje met rozen.” Gelakt metaal. Italiaans werk.
#694Een rond houten barkastje met gesculpteerde details, 2 deurtjes en geslepen glas.
A round wooden bar cabinet with sculpted details, 2 doors, and beveled glass.No longer availableDim. 78 x Ø 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een terracotta votieve plaat, gesculpteerd met goudblad details, 18e eeuws, Siam. Breukherstelling.
#452“Rustende man”, een driedimensionele églomisé. Gesigneerd links onder en gedateerd 1982.
"Resting man", a three-dimensional églomisé. Signed lower left and dated 1982.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 150 / 200 -
#334“Corsicaans steegje”. Olieverf op paneel, draagt een onleesbare naam achteraan en gedateerd 1925.
"Corsican Alley". Oil on panel, signed with an unreadable name on the back and dated 1925.No longer availableDim. 33 x 19.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#439“Ruwe Zee”. Een schilderij, olieverf op paneel.
"Rough Sea." A painting, oil on panel.No longer availableDim. 58 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34Een ovale spiegel in geslepen glas met verguld houten lijst en florale ornamenten.
An oval mirror in cut glass with a gilded wooden frame and floral ornaments.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Een Boeddhistische Thangka, geschilderd op zijde.
A Buddhist Thangka, painted on silk.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634“De boterkarnster”. Een beeld van gepatineerd brons.
"The butter churner." A sculpture in patinated bronze.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 80