Other lots in this auction
-
#678
Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.
Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#712Victor Abeloos
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587
Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#428
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#664
Een grote kruik en een klepkan van steengoed, waarbij de tweede met een tinnen deksel.
Une grande cruche et une verseuse à couvercle ( couvercle en étain) en faïence.No longer availableDim. h: 22 & 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732Freek Van den Berg
“Vriendinnen”. Litho in kleur. Gesigneerd in de plaat.
”Amies”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#281
“Horus”. Een beeldje van kunststof naar een voorbeeld uit het Oude Egypte, tentoongesteld in het Louvre.
”Horus”. Une statue en plastique d’après un exemple de l’Ancien Egypte, exposée au Louvre.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357Kopenhagen
Een ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610
“Happy Hunter”. Grote maquette van een zeesleper in presenteervitrine.
”Happy Hunter”. Une grande maquette d’un remorqueur en vitrine de présentation.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#425Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984, 1987.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1972, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1983, 1984 et 1987.No longer availableEstimate: € 50 / 60