#433
Een coupe op voet en een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#778
Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#421Boch
Een Art-Deco vaas met bloemmotief. Gemerkt
#511
“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
#635
#506
Handgeknoopt Kashmir tapijt van wol en zijde. Met slijtage aan de randen.
Un tapis Kashmir en laine et soie nouée main. Usures au bords.No longer availableDim. 260 x 390 cmEstimate: € 200/300 -
#319A. Istas
“Landschap met stormwolken.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et nuages de tempête”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#183
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap in een toren.
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#281
#768
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100/160 -
#732Freek Van den Berg
“Vriendinnen”. Litho in kleur. Gesigneerd in de plaat.
”Amies”. Une lithographie en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 50/60