Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en  twee gewichten.

Een kleine ronde wandklok met een beschilderde glazen wijzerplaat. Met slinger en twee gewichten.

Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.
Dim. Ø 36 cm
SKU: 1003200797.
Category: Klok.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #797
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #788

    Een comtoiseklok van gedreven messing. Met slinger en gewichten.

    Comtoise en laiton repoussé. Avec poids et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #811
    Val St. Lambert

    Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.

    Bonbonnière en verre taillé brun et blanc.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 vm
    Estimate: € 50 / 80
  • #201

    Een cartelklok van zwartgelakt hout en verguld messing in Lodewijk XV-stijl in de geest van Boulle. Tijdperk Napoleon III. Met wandconsole, sleutel en slinger.

    Cartel en bois laqué noir et laiton doré de style Louis XV dans le goût de Boulle. Epoque Napoléon III. Avec console, clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 52 + 23 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #561

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #499

    “Vlakkencompositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening op de verso.

    “Composition géométrique”. Huile sur toile. Porte une signature aux verso.
    No longer available
    Dim. 41 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #572
    Didier Maghe
    Period: °1959

    “Mannelijk naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘99. Met begeleidend boekje.

    “Nu masculin”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘99. Accompagné d’un bouquin.
    No longer available
    Dim. 120 x 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #25

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis en forme de goûtes de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #205

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 3 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 11,17 g
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #409

    “Personages”. Potloodschets met atelierstempel P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.

    “Personnages”. Croquis en crayon avec cachet d’atelier P.J. Attribué à Paul Joostens.
    No longer available
    Dim. 10 x 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83

    Een paar porseleinen art nouveau vazen met koperen monturen. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases art nouveau en porcelaine avec montures en cuivre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #96

    Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.

    Paire de fauteuils en cuir aux pieds en chrome. Années ‘80.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Personages en vissersboten op het strand” & “Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.

    “Personnages et bateaux de pêche à la plage” et “Enfant jouant à la plage”. Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 & 18 x 28 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #615

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #482

    Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.

    Bodhisattva en cuivre doré. Travail Thaï.
    No longer available
    Dim. H. 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #268

    “Histoire de Henri IV”. Twee in leder gebonden delen. Parijs, 1765.

    “Histoire d’Henri IV”. Deux volumes reliés en cuir. Paris, 1765.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #301

    Een coupe van geslepen blauw Boheems kristal op drie voetjes.

    Coupe en cristal de Bohème taillé bleu. Sur trois petits pieds.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More