Similar lots by type
-
#508Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90 / 110 -
#523Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#668Twee verschillende beelden van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R.Congo.
Deux statues en bois sculptés. Mangbetu, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 & 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
Deux statues en ébène sculpté. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#531Een voorouderbeeldje en een masker van gesculpteerd hout. Het eerste Congo, het tweede van de Dan, Ivoorkust.
Une statue ethnique en bois sculpté, Congo et un masque en bois sculpté, Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 & 26 cmEstimate: € 110 / 120 -
#498Een lot van vier dameshoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Tweede helft van de XXste eeuw.
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#533Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois. Igbo, Nigère.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 7à / 100 -
#698Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#465EthiopieDrie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#54José Van GuchtPeriod: 1913-1980“Strandzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue sur la plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 18 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#562“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#514Lode Keustermans“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#13Een lot gesculpteerde en gepolijste stenen beeldjes, bestaande uit twee muiltjes van albast, een etnisch beeldje, twee gestileerde vrouwenfiguren en een katje met egel.
Un lot de statues en pierre sculptées comprenant deux mules en albâtre, une statuette ethnique, deux figures de femmes stylées et un chat avec un hérisson.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 169 x 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Een paar siervazen op voet in Empirestijl, versierd met meerkleurige voorstellingen uit het Midden-Oosten in cartouches op vergulde fond. De handvatten in de vorm van zwanen. XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
Deux vases sur pied style Empire, décor polychrome en cartouche sur fond doré représentant des scènes du Moyen Orient. Les poignées sont en forme de cygnes. XIXième siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 240 -
#457Willy VandersteenSuske en Wiske. “De Stemmenrover”. Rode Reeks. Eerste druk. 1957. En “De Geverniste Zeerovers”. Rode Reeks. Eerste druk. 1958. Goede staat.
Suske en Wiske. “De Stemmenrover”. Série Rouge. Première édition. 1957. “De Geverniste Zeerovers”. Série Rouge. Première édition. 1958. Bon état.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#549“Zittend naakt.” Houtskool op papier. Draagt handtekening ‘Jespers’.
“Nu assis”. Fusain sur papier. Porte une signature: Jespers.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#621Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#346Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40 / 50

