Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

Een kleine terrine van veelkleurig porselein. Met deksel en onderschaal. Royal Crown Derby, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.

Une petite terrine en porcelaine polychrome avec couvercle et sous-plat. Royal Crown Derby, XIXème siècle. Marque sous la base.
Dim. H. 19 cm
SKU: 1112180361.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #361
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #23

    Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.

    Une paire de candélabres anglais en laiton. +- 1800.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tafel in renaissancestijl met vier bijpassende stoelen, bekleed met rood fluweel. Twee ruggen beschadigd. We voegen er een stoel in Lodewijk XVI-stijl aan toe.

    Table en chêne sculpté de style Renaissance et quatre chaises assorties recouvertes de velours rouge. Deux dossiers abîmés. Nous ajoutons une chaise de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 140 x 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #747

    Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.

    Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #689

    “Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.

    ”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502

    “Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.

    ”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.
    No longer available
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.

    Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 144 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #582

    Henri II buffet van notenhout.

    Buffet de style Henri II en noyer.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 x 54 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #395

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,47 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #289
    F. Vautrin

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #184
    Seeburg

    Een radio-platenwisselaar voor 50 33-toerenplaten. We voegen er twee oude luidsprekers aan toe.

    Un tourne-disque/radio pour disques 50/33 tours. nous ajoutons deux haut-parleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #237

    “Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.

    ”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #75

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.
    No longer available
    Dim. 6,76 g
    Estimate: € 1750 / 1850
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More