#708
#501
#407
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.
#777
#223
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
#751
Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
#728
Twee Afrikaanse beeldjes.
Deux statues africaines.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#288
Een tabaksdoos van messing en koper met een gegraveerd decor. Omstreeks 1800.
#723
Een vaas van Muranoglas met een bloemendecor.
#148
“Windhond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Fremiet.
#542
”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 400 / 440 -
#552De Cock
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 142 cmEstimate: € 80 / 100