#252‘Heidezicht’, olieverf op paneel. Een impressionistisch werkje, getekend op de rug ‘Pennings’.
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
A lot of 2 carved and engraved bone spice containers, Batak, Indonesia. -
#352Jack GodderisPeriod: 1916-1971‘Amerikaans straatbeeld’, olieverf op papier. Getekend Godderis ‘54.
"American street scene", oil paint on paper. Signed Godderis '54. -
#124Een spiegel met vergulde kader, hout en plaaster, in Louis XVI-stijl.
A mirror with a gilded frame, wood and plaster, in the Louis XVI style. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 1 ct.