#337Val Saint Lambert
Een grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
#689Val Saint-Lambert
Een vijftiendelig gegoten glazen toiletstel. Gemerkt.
#608Le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk. Gemerkt.
Een Indische gouacheschildering op zijde.
Une peinture indienne à la gouache sur soie.No longer availableDim. 92 x 72 cmEstimate: € 80/100 -
#279Marguerite Stienon
“Riviertje aan de bosrand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rivière à l'orée de la forêt". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 cm x 44 cmEstimate: € 50/60 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
#661
Een verzilverd metalen bacchante.
#456
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
#325
Een oude rode radio van het merk Arel.
#27
Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
#100
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#653
Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40/50