Similar lots by type
-
#57
Twee bronzen vijzels met stampers.
Deux mortiers en bronze et leurs pilons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#126Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#162
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#169
Een voorstelling van Garuda van donkergepatineerd brons.
Statuette de Garuda en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#37
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit met opschrift ‘4 november 1916’ achteraan. We voegen er een kapiteelvormige hangconsole van plaaster aan toe.
Vierge à l’Enfant en biscuit monochrome blanc à l’insciption “4 november 1916” au verso. Nous ajoutons une console en plâtre de forme chapiteau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#166
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 180/240 -
#30
Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#163
“L’ enfant au papillon”. Een beeld van gepatineerd zamak. XIXe eeuw.
“L’enfant au papillon”. Sculpture en régule. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 100/150 -
#159
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#153
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#139
“Diana”. Bronzen beeld met donker patina. Met gieterijstempel en gesigneerd Houdon. Letsels aan de boog.
“Diane”. Sculpture en bronze à patine brune. Avec cachet de fonderie et signée Houdon. Dégât à l’arc.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. H 62 cmEstimate: € 250/350 -
#164
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 120/200 -
#141
“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Estimate: € 150/250 -
#107
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 60/80 -
#40
“Oude wijze”. Beeld van gesculpteerd ginko-bilobahout.
“Vieux sage”. Sculpture en bois de ginko biloba.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H 42 cmEstimate: € 60/100 -
#106
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
Vide-poche en bronze en forme d’un cochon.No longer availableOnline onlyDim. l: 19 cmEstimate: € 50/80 -
#168
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#148
“De schilder” en “De schrijver”. Twee beelden van donkergepatineerd brons.
“Le peintre” et “L’écrivain”. Deux sculptures en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 240/360 -
#100
Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#116
Een paar groepen van meerkleurig porselein in de vorm van een vrouw met respectievelijk een jongen en een meisje op een trap. Eéntje met stukje van de sjaal. Begin XXe eeuw. Niet gemerkt.
Paire de groupes en porcelaine polychrome en forme d’une femme avec respectivement un garçon et une fille sur un escalier. Petit éclat à un châle. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Een boekenrekje, versierd met twee gesculpteerde beren en een derde gesculpteerd beertje met een messingen recipiënt. Zwarte woud. Beschadiging aan een pootje van het tweede.
Planche à livres décorée de deux ours et un petit ours en bois sculpté formant bougeoir à bobèche en laiton (accident à un pied). Travail de la Forêt Noire .No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#175
Een paar aardewerken vaasjes.
Paire de vases en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20/40 -
#99Goebel
“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 60/70 -
#167
Een art deco vaas van Booms glas.
Vase art déco en verre de Boom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 29 cmEstimate: € 240/360 -
#145
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.
“Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#66Michel Depypere
“Winterlandschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Fermes en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 60 x 80 cmEstimate: € 200/400 -
#78Valentijn De Waele
Lot van drie landschappen. Houtskool en kleurkrijt op papier.
Lot de trois paysages. Fusain et craie sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 20/30 -
#18
Miniatuur marmeren vogelbad met versiering van 4 vogels uit composiet. Lichte beschadiging aan de vogeltjes.
Bain à oiseaux miniature en marbre à décor de 4 oiseaux en compositie. Petit dégât aux oiseaux.No longer availableOnline onlyDim. H 13 cm D 19 cmEstimate: € 10/20 -
#68P. Vercrocke
“Boegbeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Figure de proue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 100 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#6
Een kruitbusje van rood koper met een gedreven decor.
Petite corne à poudre en cuivre rouge à décor repoussé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 20/25 -
#62
Een lot Oosterse bronzen personages en een chinees koperen dekseldoosje.
Lot de personnages orientales en bronze. Ainsi qu’une petite boîte chinoise en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 40/50 -
#20
Gebakset. Parelmoer en aardewerk. Een gebakschaal (diameter 25 cm) en 12 dessertbordjes (diameter 15 cm).
Garniture à gâteaux. Nacre et faïence. Comprenant un plat (Ø 25 cm) et douze assiettes à dessert (Ø 15 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 15/20 -
#91
Een lot van vijf lijsten van wortelfineer met zichten op Hong Kong.
Lot de cinq cadres en placage de ronce aux vues sur Hong Kong.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 36 x 41 cmEstimate: € 50/60