Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.

Een kleine vide-poche van grijs marmer, versierd met een voorstelling van een jongetje op een gans van bruingepatineerd brons. Enkele schilfers.

Petit vide-poche en marbre gris surmonté d’un petit garçon assis sur une oie en bronze à patine brune. Quelques éclats.
Dim. h: 11 cm
SKU: 1505180460.
Categories: Beeld, Brons, Marmer.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #602

    Een knielende terracotta krijger met los hoofd. Restauraties.

    Guerrier agenouillé en terre cuite. Tête amovible. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #197
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #587
    Chartier F.

    Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.

    Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    “De slangenbezweerder”. Een bronzen beeldje naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.

    “Le charmeur de serpents”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 170 / 200
  • #571

    Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.

    Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #476

    Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.

    Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563
    Michel Hereman

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld met glazen ogen. Gemonogrammeerd.

    “Etre post-apocalyptique”. Une statue en faïence aux yeux en verre. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #554

    “Compositie”. Olieverf op linnen. Draagt een handtekening ‘Malard’.

    “Composition”. Huile sur lin. Porte une signature ‘Malard’.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #213

    “Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.

    ”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.
    No longer available
    Dim. h: 135 cm
    Estimate: € 4800 / 5200
  • #650

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.

    Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #605

    Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.

    Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #218

    Een XVIIIe eeuwse beeldenconsole van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout, versierd met een rondboog. Het binnenwerk roterend met drie verschillende nissen.

    Console à statues en bois sculpté et polychromé décorée d’un arc. Trois niches à intérieur tournant. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #583
    De Potter

    “Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.

    “Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 117 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #618

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202

    “Stier”. Een beeld van brons op arduinen voetstuk. In de sokkel gesigneerd ‘B.C. Zheng”.

    ”Taureau”. Une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. signature au socle: ‘B.C.Zheng’.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #598

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #163

    “Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.

    “Joueur de polo”. Relief en bronze de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #239

    Een paar bronzen plaquettes met art nouveau vrouwenprofielen in reliëf naar ontwerpen van Alphonse Mucha.

    Une paire de plaquettes en bronze aux profils de femmes en relief d’après Alphonse Mucha.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 9 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #657

    Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.

    Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.

    Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #63

    Een beeldje van zamak met voorstelling van een jongentje.

    Statuette en régule représentant un petit garçon.
    No longer available
    Dim. H: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    “Dame in uniform” et “Dame met parasol”. Een paar bronzen beeldjes met ivoren hoofdjes en handjes en op onyxen voetstukken.

    “Femme en uniforme” et “Femme à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze aux têtes et mains en ivoire et sur bases en onyx.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #597

    Een bronzen voorstelling van de God Ganesha.

    Une représentation en bronze du Dieu Ganesh.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 700 / 800

Other lots in this auction

  • #423

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre Murano.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #487

    Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.

    Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    Een 18 karaats geel gouden met bloemen gegraveerde zakhorloge (klein letsel aan wijzerplaat).

    Montre de gousset en or jaune 18 ct à décor de fleurs gravées. Petit dégât à l’émail du cadran.
    No longer available
    Dim. bruto: 25,70 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #249
    Hendon

    “Musicerend gezelschap en romantisch koppel”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.

    ”Compagnie musicale et couple romantique”. Aquarelle sur papier. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 23 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #105

    Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct.

    Bracelet à maillons en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,60 ct.
    No longer available
    Dim. 14,65 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #438

    Een klein Afrikaans houten maskertje, getooid met een mannetje.

    Un petit masque africain en bois décoré d’un petit homme.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes.

    Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.
    No longer available
    Dim. b: 77 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    Hy Dognon

    Comtoiseklok van gedreven koper met witte emaillen wijzerplaat.

    Une comtoise en cuivre repoussé et cadran émaillé blanc.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #419

    Een lot van drie glazen presse-papiers met meerkleurige inclusies.

    Un lot de trois presse papiers en verre aux inclusions polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #41

    “Het ontbijt”. Groepje van polychroom porselein.

    ”Le petit-déjeuner”. Un groupe en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #378
    Val St. Lambert

    Een coupe van rood en kleurloos geslepen kristal.

    Une coupe en cristal taillé incolore et rouge.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #278
    Fraipont, Bruxelles.

    Een pendule van groen marmer, getooid met een beeld van een violist van zamak naar een werk van Moreau. Omstreeks 1900. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en marbre vert, décoration d’une statue en régule représentant un violoniste d’après une oeuvre de Moreau. Vers 1900. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More