#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#553Märklin 3000Een tenderlocomotief voor spoortype HO. In originele doos.
Une locomotive ‘tender’ pour type de rails HO. Emballage d’origine.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119Jacques Ducrot“Zicht op Binche”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Vua à Binche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 48 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#8Een lot van elf messingen kandelaars, waarbij vijf paar en een enkele
#340Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct. en twee Colombiaanse smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,30 ct et de deux émeraudes de Colombie ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 5,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
”Scène de village, méditerranéen”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 42 cmEstimate: € 60 / 100