#318SwatchEen lot van vijf polshorloges.
Lot de cinq montres à bracelet dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#260Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
#317SwatchEen lot van zes polshorloges.
#40Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
#190Een 18 karaats geel goud ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 600 / 800
#758Twee lampen met twee lichtpunten van goudgepatineerd metaal in de vorm van bloemen met glazen kapjes en versierd met een putto op waterlelies. We voegen er een lamp in empirestijl aan toe.
#17SitzendorfEen lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.
Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
Deux petits remontoirs en argent à double boîtier gravé. Numérotés. 800‰.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#164Walberg“Zeilboot voor anker”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade.
“Voilier marré”. Huile sur toile. Signée. Dégâts à la peinture.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#706Philip Avenell, FarnhamEen staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
#344“Spaans meisje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille espagnole”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#771Een geelkoperen jachthoorn. Flink gebruikt.
#551Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een tuindecor met feniksen en bloemen in cartouches. De hals versierd met bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un jardin aux phénix et fleurs en cartouche. Le col décoré de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#215Een parelsnoer met een zilveren sluiting.
Collier de perles à fermoir en argent.No longer available -
#62“Fôret de Roumare”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
#73Een apothekersweegschaal in houten vitrine.
Balance de pharmacie dans sa vitrine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 70 / 100 -
#47“Christus Pantocrator”. Kleine icoon met koperen riza.
“Christ Pantocrator”. Petite icône au riza en cuivre.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 40 / 60