Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleine zittende Boeddha van messing.

Een kleine zittende Boeddha van messing.

Petit Bouddha assis en laiton.
Dim. h: 11 cm
SKU: 1003200443.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #443
Estimate: € 30 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #77

    Russische icoon met het leven van Christus met centraal

    , de Verrijzenis. XIXde eeuw.

    Icône russe représentant la vie du Christ avec dans le centre la Résurrection. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 44 x 37 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #344
    Jules Van Ael
    Period: 1912 - 1997

    “Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.

    “Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.
    No longer available
    Dim. 52,5 x 35,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #208

    Een lamp met slagtand en geel koperen montuur.

    Lampe à la défense montée en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #202
    Foucart à Bruxelles

    Een driedelig schouwgarnituur van vuurverguld brons in barokke stijl, bestaande uit een pendule, versierd met twee engeltjes, en twee vijfarmige kandelaars, gedragen door putti. XIXe eeuw. Op houten voetstukken. Met slinger en sleutel.

    Garniture de cheminée en bronze doré de style baroque comprenant une pendule, décorée de deux angelots et deux candélabres à cinq bras portés par des putti. XIXe siècle. Sur bases en bois, avec clé et balancier.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #113

    “Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.

    “Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #218

    “Vrouw met ree”. Een art deco groep van zamak op sokkel van zwart marmer en onyx.

    “Femme et chevreuil”. Groupe art déco en régule sur socle en marbre noir et onyx.
    No longer available
    Dim. 35 x 76 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #705

    Twee wandelstokken, waarvan één met Duitse zilver knop.

    Deux cannes dont une à bouton en argent Allemand.
    No longer available
    Dim. L. 88 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    Edgard Wiethase

    “Stilleven met koffiepot en sierpompoenen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.

    “Nature morte avec cafetière et citrouilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.
    No longer available
    Dim. 68 x 77cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #729
    Félicien Rops
    Period: 1883 - 1898

    “Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.

    “Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 18,5 x 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.

    Receveur du Peuple VE301W, fabriqué par Radio-Funk-Werkstätten. Echelle linéaire. Date de fabrication 1933. Dégât au meuble en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #475

    Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.

    Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #459
    Dali

    “Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.

    “Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More