Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurenprint van een werk van Keith Haring.

Een kleurenprint van een werk van Keith Haring.

Une impression couleur d'une oeuvre de Keith Haring.
Dim. 60 x 70 cm
SKU: 2806220432.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #432
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #612
    Ludo

    “Michel”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.

    "Michel". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé et daté 1967.
    No longer available
    Dim. 35 cm x 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #605

    Een lot van 2 steengoed kruiken, waarvan 1 met tinnen deksel.

    Lot de 2 pichets en grès dont 1 avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. H 45 & 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een dekselvaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van Fo-honden en pioenen. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.

    Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #174
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).

    Le peintre dans son atelier. Huile sur panneau d'acajou. Signée et datée 1852 (?).
    No longer available
    Dim. 38 x 30 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #532

    “Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #591

    Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.

    Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #30
    Pronto Verdal

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met te herstellen vergulde armband. We voegen er een vergulde ketting aan toe.

    Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet plaqué or à réparer. Nous y ajoutons une chaîne en plaqué or.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #403
    Tharaud, Limoges, France

    Een bolle vaas van porselein met verguld decor van korenhalmen. Gemerkt.

    Vase bombé en porcelaine à décor doré de tiges de maïs. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #157
    Gucci

    Een handtas van leder en stof en met originele stofzak.

    Un sac à main en cuir et tissu et avec sac de protection d'origine.
    No longer available
    Dim. 24 x 27 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #645

    “Drinkende pater”. Een groep van meerkleurig Saksisch porselein. Achteraan gemerkt.

    "Père qui boit". Un groupe de porcelaine saxonne multicolore. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599
    Gino Milani
    Period: °1921

    “Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.

    « Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #442
    Goebel, Germany

    “Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 304.

    «Kunstmaler ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 304.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More