Other lots in this auction
-
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Lion couché”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. 19 x 47 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#356Isfahan
Een oud handgeknoopt tapijt.
Un vieux tapis noué à la main.No longer availableDim. 75 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#284Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#94Lepic
“Markttafereel te rue Colincourt bij Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Scène de marché rue Colincourt près de Montmartre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569
“Jongen met zwaan”. Olieverf op paneel. In de geest van Jack Butler Yeats.
"Garçon au cygne". Peinture à l'huile sur panneau. Dans l'esprit de Jack Butler Yeats.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120 / 200 -
#700Lourdes
Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80 / 120 -
#578Goebel, West-Germany
“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#443Goebel, Germany
“Hab’ mein Wagen voll geladen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1996. No. 751. Op houten sokkel. Enveloppe achteraan gelijmd.
"Hab' mein Wagen voll geladen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1996. 751. Sur socle en bois. Enveloppe collée au dos.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#75Val Saint Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos kristal, model Albi. Gemerkt en in originele doos.
Vase sur pied en cristal incolore taillé, modèle Albi. Marqué et dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#648Goebel, Germany
“Zum 20. Geburtstag”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Exclusieve uitgave voor de M.I. Hummel Club. Jubileumuitgave 1977 - 1997. Gemerkt onderaan.
"Zum 20. Geburtstag". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive pour le M.I. Hummel Club. Edition anniversaire 1977 - 1997. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#657
Een aardewerken beeldje met open mond en tong afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à bouche et langue ouvertes du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 80 / 120