#419
Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#256
#589Salvador Dali
“Toren”. Litho. Gesigneerd en genummerd 17/195 buiten de plaat.
"Tower". Lithograph. Signed and numbered 17/195 outside the plate.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 200/220 -
#157Halfdan HerzbergPeriod: 1857-1890
“Le Siffleur” gepatineerd bronzen sculptuur van fluitende jongeman, gesigneerd “Herzberg” aan voet, 1889.
"Le Siffleur" patinated bronze sculpture of a young man whistling, signed "Herzberg" on the foot, 1889.No longer availableDim. 50cmEstimate: € 400/600 -
#87Delheid
#446Mori
Een bidkleedje met een Beloutsjmotief.
#591
lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#576Afshar
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 218 x 133 cmEstimate: € 75/100 -
#390
#171
Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.
A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.No longer availableDim. 229,75 gEstimate: € 150/200 -
#337
Een lot van vier houten schoenpasvormen.
#499Salvador Dali
“Zwaan” en “Poort van de hel”. Zeefdrukken. Gesigneerd buiten de plaat.
“Swan” and “Gate of Hell”. Screen prints. Signed outside the plate.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 200/220