Similar lots by type
-
#605EcuadorEen kleurrijke schort bezet met kralen en fantasieparels.
Tablier très riche en couleurs orné de perles de fantaisie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#405EcuadorEen lot handgemaakte tasjes van verschillende kleuren en afmetingen.
Lot de sacs à main de différentes couleurs et tailles.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#593EcuadorEen geborduurd schapenwollen vestje.
Veste en peau de mouton brodé.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#331Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Paire de candélabres d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 300 -
#440EcuadorTwee verschillende halssnoeren van 925 ‰ zilver, één bezet met spondylus.
Deux colliers en argent 925‰, l’un serti de spondylus.No longer availableDim. 86,30 gEstimate: € 60 / 100 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,45 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#511Een Chinees opiumflesje van been en hout met een decor van personages.
Flacon à opium chinois en os et bois à décor de personnages.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#452Karel Van Lerberghe“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#297Royal DuxVide-poche versierd met een meisje met een hertje (klein letsel aan gewei). Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Vide-poche décoré d’une fille et un cerf (petit dégât au bois). Marque sous la base au triangle rose.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#208“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500 / 550 -
#653Een paar Chinese kandelaars van cloisonné, versierd met een bloemendecor en in het midden met een mineraal. Vervaagde stempel onderaan.
Paire de candélabres en cloisonné chinois à décor de fleurs. Centre orné d’un minéral. Cachet fané sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 130 / 150 -
#141“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h 63, 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#198Antoine Bofill“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Laboureur fumant”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 480 / 520 -
#256Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tafel met zes stoelen, een buffet met opzet en een lange buffetkast.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise, comprenant une table, six chaises, un buffet à deux corps et un long dressoir.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150 / 250


