#589Frédéric“Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
"Danses dans l'espace bleu". Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#445Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.No longer availableDim. h: 68 cm Ø 60 cmEstimate: € 320 / 380 -
#46Een zuil van geaderd wit marmer.
#588Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.
#375Royal Boch“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#606Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.
#576IsfahanEen Oosters wollen karpet.
#321Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
#91Sam HercingerPeriod: 1917-1981“Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#215Delvaux, BruxellesEen vintage handtas van zwart slangenleder.
#398Een kunststoffen paardenhoofd.
Une tête de cheval en plastique.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 65 / 75