Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.
Tori Burch

Een kleurrijke lederen geldbeugel met rits en sleutelhanger.

Un sac à main en cuir coloré avec fermeture éclair et porte-clés.
Dim. 9 x 12 cm
SKU: 2903220111.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #589
    Frédéric

    “Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.

    "Danses dans l'espace bleu". Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.
    No longer available
    Dim. 100 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

    Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm Ø 60 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #46

    Een zuil van geaderd wit marmer.

    Une colonne de marbre blanc veiné.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal op verzilverde voet.

    Vase en cristal taillé et doublé rouge sur une base en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #375
    Royal Boch

    “Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.

    "Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #606

    Een handgeweven wollen deken. Mali, bocht van de Niger.

    Une couverture en laine tissée à la main. Mali, boucle du Niger.
    No longer available
    Dim. 243 x 126 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #576
    Isfahan

    Een Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine.
    No longer available
    Dim. 276 cm x 151 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #321

    Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.

    Une boîte en porcelaine française de Limoges. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 14 cm x 10 cm x 6 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #490
    Palais Swiss Made

    Een dameshorloge met 18 karaats geel gouden kast en met zwart lederen polsband.

    Une montre pour dame en or jaune 18 ct . et bracelet en cuir noir.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #91
    Sam Hercinger
    Period: 1917-1981

    “Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #215
    Delvaux, Bruxelles

    Een vintage handtas van zwart slangenleder.

    Un sac à main vintage en cuir de serpent noir.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #398

    Een kunststoffen paardenhoofd.

    Une tête de cheval en plastique.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More