Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een klokje in de vorm van een vogelkooi met vogeltje. We voegen er een vogelkooi met glazen vogeltje gemonteerd als lamp aan toe.

Een klokje in de vorm van een vogelkooi met vogeltje. We voegen er een vogelkooi met glazen vogeltje gemonteerd als lamp aan toe.

Une horloge en forme de cage à oiseaux avec oiseau. Nous ajoutons une cage à oiseaux avec oiseau en verre monté comme lampe.
Dim. h: 32 en 22 cm
SKU: 2004210348.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #348
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #206

    Een notelaren eetkamer, bestaande uit een breed buffet met vier rijkelijk gesculpteerde paneeldeuren en laden, een verlengbare tafel met hermenfiguren in de poten en zes stoelen, bekleed met rood fluweel, waarbij twee armtoelen. (Met twee verlengbladen) en en schrijf/- barmeubel met twee paneeldeuren onderaan.

    Une salle à manger en noyer, composée d'un large buffet avec quatre portes à panneaux et tiroirs richement sculptés, une table extensible avec des figures hermes dans les jambes et six chaises, recouvertes de velours rouge, avec deux accoudoirs.) et une unité d'écriture / bar avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. b: 282 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677

    Een album met 170 antieke postkaarten.

    Un album de 170 cartes postales anciennes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #263

    Een messingen koelvat, vroeg XIXe eeuw.

    Récipient de refroidissement en laiton, début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 47 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #323

    Een grote roodkoperen waterketel met messingen dekselknop. XIXde eeuw. Oude herstelling onderaan. Genummerd 13 op het hengsel.

    Une grande bouilloire en cuivre rouge avec pommeau en laiton. XIXème siècle. Ancienne réparation en bas. Numérotée 13 sur la poignée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #553

    Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een halfrond gefineerd notenhouten buffet met vier deuren, drie laden, een marmeren blad en versierd met bronzen monturen. Tijdperk Empire.

    Un buffet semi-circulaire en placage de noyer avec quatre portes, trois tiroirs, un plateau en marbre et décoré de montures en bronze. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. b: 160 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #588

    Een messingen samovar en een theepotje met filter.

    Un samovar en laiton et une théière avec filtre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #359
    Jozef Adriaan Callaerts

    “Zeeslag bij Sint-Maarten circa 1627.” Gravure.

    Bataille de Saint-Martin vers 1627. Gravure.
    No longer available
    Dim. 58 x 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #67
    Kaiser, Villingen

    Een messingen tafelklokje, model ‘Globe’ onder glazen stolp.

    Une horloge de table en laiton, modèle Globe sous cloche en verre.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #423

    Een paar netsukés van gesculpteerd ivoor. Beide gesigneerd onderaan.

    Une paire de netsukes en ivoire sculpté. Tous deux signés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More