Other lots in this auction
-
#746
Twee handgeknoopte Perzische bidkleedjes van wol.
Deux petits tapis de prière de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 124 x 96 & 117 x 82 cmEstimate: € 30/40 -
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
Un vase en porcelaine de Chine, décor de personnages et texte.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50/80 -
#151
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’un escalier en colimaçon en bois.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/180 -
#791Swarovski
Een lot van vijf verschillende geslepen kristallen voorwerpen. Eén licht beschadigd.
Un lot de cinq objets en cristal taillé. Un avec un léger dégât.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#272
“Meisje voor de spiegel” en “Jongedames bij het ontbijt”. Olieverf op doek. Een paar pendants.
“Fille devant le miroir” et “Jeune femmes au petit déjeuner”. Huile sur toile. Une paire de pendants.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180/220 -
#169Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Mosselvrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femmes et moules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#33
“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32/40 -
#794
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40/50 -
#729Jozef Tilleux
“Louis Zimmer”. Een portret. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 16/11/67.
”Louis Zimmer”. Un portrait. Huile sur toile. Signée et datée: 16/11/67.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#693
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
Trois statues phalliques en bronze et pierre.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#88Val St. Lambert
Een coupe van geslepen groen en kleurloos kristal. We voegen er een groene asbak aan toe. (randschilfers). Beide onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal vert et cristal incolore taillé. Nous ajoutons un cendrier vert ( éclats au bord). Tout deux avec marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 & 16 cmEstimate: € 80/120