#76
#250
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#498
#289Foulon
“Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#356Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Jeune homme en colère 2. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
Een bronzen hand in V-teken.
#467
Een nijlpaardentand, versierd met bladeren in smeedwerk.
#143
Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#341
“Ken uw land”. Een lot van vijf chromo-albums van de Beukelaar Chicorei.
#66
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
#508
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages découpés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 220 / 280