#404BarbieGreat eras; Grecean. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Grandes époques ; Déesse grecque. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#538Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#412Henri Janlet“Molens bij het meer.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulins au bord du lac. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 50 / 70 -
#477Een dekselvaas van Chinees porselein.
#687De Strangers, Al Ons Liekes”. Ed. Ekstra, Halle 1982.
#234Jos Van Steen“Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 75 / 100 -
#7Val St. LambertEen serie kristallen schoteltjes.
#474BarbieHet zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#251Een rechthoekige patrijspoort en een scheepsschroef.
#576Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
Une table d'appoint ronde avec tablette en verre, sur base chromée avec anneaux.No longer availableDim. h: 52 cm Ø 50 cmEstimate: € 200 / 240