#515Noverdy, France
#38Val Saint Lambert
Een karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
#362
“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
#469
“Ekster”. olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd , gedateerd 48 .
#460Pandora
Een Pandora zilveren armband met 10 bedels.
#597Scailmont
Een uraniumglazen toiletset bestaande uit 8 stuks. Enkele schilfers aan de onderrand.
A uranium glass toilet set consisting of 8 pieces. Some flakes on the bottom edge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#545
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#107
#47Hergé
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60/65 -
#153
Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#352
Een eikenhouten kruk.
An oak stool.No longer availableDim. 48 x 45 x 26cmEstimate: € 20/25