#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280 -
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
#358KarlsbaderEen porseleinen mokkaservies. Compleet voor 6 personen.
A porcelain mocha service. Complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
#206Een Engels eikenhouten kastje in hedendaagse Georgian stijl 2-deurs en met 2 laden.
A small oak cupboard in Georgian style with two doors and two drawers. English work, contemporary.No longer availableDim. 85 x 126 x 47cmEstimate: € 50 / 80 -
A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.No longer availableDim. 32 x 18cmEstimate: € 175 / 225