#415
#450
Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#142Victor DolphynPeriod: 1909-1992
“Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.
#539Theo Melens
“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#306
Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
#175
Een gepatineerde eikenhouten reftertafel met twee laden. Vermoedelijk antieke copy.
A patinated oak refectory table with two drawers. Presumably an antique copy.No longer availableDim. 79 x 205 x 75cmEstimate: € 120/200 -
#301
Een XIXde eeuwse houtschaaf, gemerkt J.N.
#512
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Glass chandelier with five lights.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#681Richard Sapper
Een fluitketel van Alessi genaamd Gun Kettle ontworpen door Richard Sapper .
#366
Een presenteervitrine uit notenhout, met gesculpteerde bovenrand.
#389
“Abstract met vlakken.” Olieverf op doek. Draagt monogram.
#509D’Haese
“Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 120 x 120 cmEstimate: € 400/600