Similar lots by type
-
#148Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.
Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200 / 220 -
#638Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#695Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180 / 240
Other lots in this auction
-
#792Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.
Ex Libris attribué à Félicien Rops.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#266Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80 / 120 -
#168Paar hoornvazen van Brussels porselein met vergulde bloemen onder stolp.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs dorées. Sous globes en verre.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804Een lot koper en messing, bestaande uit tien kandelaars, waarvan drie paren, een waterketel, een komfoor en een wijwatervaatje.
Lot de cuivres et de laitons comprenant dix candélabres dont trois formant des paires, une bouilloire, un réchaud et un bénitier.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#374Rechthoekige spiegel met gesculpteerde lijst.
Glace rectangulaire à cadre sculpté.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#386Een Regency klaptafeltje van mahoniehout met een rechthoekig blad op centrale driepoot. XIXe eeuw.
Table abattante Regency en acajou. Tablette rectangulaire sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#728Manuel Trinidad“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#425Een mahoniehouten bidstoel met gedraaide poten met een met fluweel bekleed kussen en een klapblad.
Prie-dieu en acajou à pieds tournés et siège recouverte de velours. Avec abattant.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#611Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor de dragons.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 200 / 220 -
#98Een schaaltje van meerkleurig glaspasta in de vorm van een schelp.
Petit plat en pâte de verre polychrome en forme de coquille.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#439“Vrouw met bloemenmand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60

