Similar lots by type
-
#148
Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.
Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200/220 -
#638
Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600/1000 -
#695
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#65
Een 18 karaats gouden speld bezet met één diamant oude slijp van ± 0,70 ct.
Epingle en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200/250 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#287
Een lotje zilver, bestaande uit een mooi opengewerkte en versierde taartschep, een sterling servetring en een kinderlepeltje.
Petit lot d’argent comprenant une pelle à tarte joliment ajourée, un rond de serviette en argent sterling et une cuillère d’enfant.No longer availableDim. 76,6 gEstimate: € 50/60 -
#168
Paar hoornvazen van Brussels porselein met vergulde bloemen onder stolp.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles décorés de fleurs dorées. Sous globes en verre.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 200/300 -
#618
Een Chinees porseleinen kommetje in de geest van famille-jaune met personage en landschapsdecor.
Petit bol en porcelaine de Chine à décor famille jaune d’un personnage dans un paysage.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 150/160 -
#380
Een grote trumeauspiegel van goudgepatineerd hout, versierd met een kuif in de vorm van een acanthusblad en rozen.
Grand trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe et de roses.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200/240 -
#696
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300 -
#701
Een paar balustervazen van blauw en wit Chinees porselein met een landschapsdecor. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/180 -
#605Louis Vuitton
Een lederen keep-all, versierd met de bekende initialen.
Keep-all en cuir au monogrammes.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#339Fred Bogaerts
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage de Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#99
Een handgeschilderd miniatuurportret van een edelman in een kadertje van ivoor en schildpad. Gemonogrameerd ‘CR’.
“Portrait d’un noble”. Miniature peinte à la main encadrée en écaille et ivoire. Monogramme CR.No longer availableDim. 6 x 5 cmEstimate: € 80/100 -
#613
Een Chinees porseleinen dekselschaal met een voorstelling van een vrucht.
Coupe couverte en porcelaine de Chine à décor d’un fruit.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 180/200