Similar lots by type
-
#251Een witmarmeren klokstel in de vorm van een Griekse tempel met Dorische zuilen (lichte schade). Met bijbehorende urnvormige ornamenten. Het uurwerk is te herstellen.
A white marble clock set in the shape of a Greek temple with Doric columns (minor damage). With matching urn-shaped ornaments. The clockwork can be restored. -
#171Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes in de vorm van platte schalen. Eind 19e eeuw.
A three-piece set of black marble with engravings in the decor, consisting of a clock and two cassolettes in the shape of flat dishes. Late 19th century. -
#133Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957Een bronzen buste van een jongedame op groen marmeren sokkel.
A bronze bust of a young lady on a green marble base. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo. -
#291Een bronzen scheepsbel.
A bronze ship's bell. -
#98Hans MüllerPeriod: 1873 - 1937Een bronzen buste van een pijprokende man op marmeren sokkel.
A bronze bust of a pipe-smoking man on a marble pedestal. -
#17Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
A bronze statuette of a cartoonish rooster on a white marble pedestal. -
#571Een comptoise klok gemerkt op de émaille wijzerplaat: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouét, Dinanderie omranding en slinger met pauwen in het decor. Schade aan het émail. Met wandhouder.
A Comtoise clock marked on the enamel dial: Léon Véron, à St. Hilaire-de-Harcouët, Dinanderie frame and pendulum with peacocks in the decoration. Damage to the enamel. With wall bracket.
Other lots in this auction
-
#288Een Boheems kristallen borrel set bestaande uit een karaf en 2 glazen, oker in de massa gekleurd.
A Bohemian crystal liqueur set consisting of a decanter and 2 glasses, colored in ochre. -
#129Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014. -
#115“Rubensjaar Antwerpen 1977”. Zes penningen van massief zilver, 925/1000, telkens 25 g. Medailleslag. In individuele etuis.
"Rubens Year Antwerp 1977." Six solid silver medals, 925/1000, each weighing 25 g. Medal strike. In individual cases. -
#221Een lot van 13,8 kg oude tinnen kannen, een samovar en een kandelaar.
A lot of 13.8 kg of old pewter jugs, a samovar, and a candlestick. -
#85Tien munten van 250 BEF, waarvan 5 Nederlandstalig en 5 Franstalig en vier in een etui. Ag. 835/1000, 25 g.
Ten coins of 250 BEF, 5 in Dutch and 5 in French, four in a case. Ag. 835/1000, 25 g. -
#100Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.
Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.Place a bid ›Estimate: € 800 / 1100 -
#187“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group. -
#83Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.
A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#15Set van 2 Belgische medailles. Ridder in de leopoldsorde met krans, deze is hersteld en mist een stukje van de roos. Ridder in de kroonorde. Samen in 1 doosje.
Set of 2 Belgian medals. Knight in the Order of Leopold with wreath, restored and missing a piece of the rose. Knight in the Order of the Crown. Together in 1 box.Place a bid ›Estimate: € 40 / 60 -
#368Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk
A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work. -
#277‘Maanvissen’, een beeld van meerkleurig porselein met goudaccenten. In de stijl van Eugenio Pattarino, niet getekend.
'Moonfish', a sculpture of multi-colored porcelain with gold accents. In the style of Eugenio Pattarino, not signed.

