#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red throughout. Marked and with label.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#463Een set van twee Chinese Nanking vazen, gedecoreerd met een Geisha en een vogel.
A set of two Chinese Nanking vases, decorated with a Geisha and a bird.No longer availableDim. h 45.5 cmEstimate: € 160 / 240 -
#108Drie papiersnijders één met vergrootglas en één met heraldische leeuw. Eén messingen en een bronzen gedateerd 28-7-1900. Evenals een fantasiebalpen versierd met filigraanwerk en cabochons.
Three paper cutters, one with a magnifying glass and one with a heraldic lion. One brass and one bronze dated 28-7-1900. Along with a fantasy ballpoint pen decorated with filigree work and cabochons.No longer availableDim. L. 23,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#491Een paar dekselvazen van blauw-wit porselein. Chinees werk.
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#658Victoria Czecho-SlovakiaEen lot van 12 porseleinen olie en keukenkruiden potjes met diverse taferelen beschilderd.
A lot of 12 porcelain oil and spice jars painted with various scenes.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#383Een beeld in terracotta, vermoedelijk Afrikaans werk.
A terracotta sculpture, presumably African work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#240Ee 18 Kt witgouden ring bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
18 kt white gold ring set with approx. 0,38 ct diamonds.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 800 / 1000 -
#291Capodimonte“De schakers”. Een porseleinen groep met drie figuren, onderaan gemerkt.
"The chess players." A porcelain group with three figures, marked at the bottom.No longer availableDim. 21 x 22 cmEstimate: € 80 / 120