#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red throughout. Marked and with label.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100
#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#539“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#118Model Columbus DUO Erdglobus“Model Columbus DUO Erdglobus”. Een vintage glazen wereldbol met lamp in metalen houder op houten vintrinekastje met schuif. Door Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.
"Model Columbus DUO Earth Globe". A vintage glass globe with lamp in metal stand on wooden display case with drawer. By Columbus Verlag Paul Oestergaard K.G. Berlin.No longer availableDim. 47 x 48,5 x 34,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#298Vier diverse groepjes van biscuit, waarvan één geglazuurd. Eerste kwart XXste eeuw.
Four assorted groups of biscuit, one glazed. Early 20th century.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#149Eugène Rémy MaesPeriod: 1849-1931“Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.
"View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.No longer availableDim. 26,5 x 17,5 cmEstimate: € 300 / 500