#182Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#104Val Saint-LambertEen eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.
An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red throughout. Marked and with label.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100
#299WarminkEen houten schouwklokje met metalen afwerking, gemerkt “Warmink”.
A wooden mantel clock with metal finishing, marked "Warmink."No longer availableDim. 26 x 12,5 x 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#245Een vergulde ovale spiegel met gesculpteerd ornament bovenaan de lijst.
#494Rigobert Haeck“Abstracte personages.” Gemengde techniek met pastel en potlood.
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#47Een pendule van verguld metaal.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400