Similar lots by type
-
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#540
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille rosedecor van kinderen in cartouches. Onderaan gemerkt.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise avec décor famille rose d’enfants en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#577
Een gemberpot van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.
Un pot à gingembre en porcelaine polychrome, décor famille rose. Marque sous la base. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#613
Een buikvaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met vogels op bloesemtakken in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un vase pansu en porcelaine chinoise , décor famille rose avec des oiseaux sur des branches en fleurs, en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#678
Een lampetstel met schaal van blauw en wit porselein met een floraal decor.
Un ensemble d'une lampe et plat en porcelaine blanche et bleue avec décor floral.No longer availableDim. h: 24 Ø: 26 cmEstimate: € 60/70 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#510
Een balustervaas en een halsvaas van meerkleurig Chinees porselein, waarbij de eerste met een decor van kostbaarheden en de tweede met personages in een interieur. De eerste onderaan gemerkt.
Un vase balustre et un vase à col en porcelaine polychrome chinoise, le premier avec un décor de signes auspicieux et le deuxième avec des personnages. Le premier porte une marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 & 37 cmEstimate: € 60/80 -
#774
Een lot porselein, bestaande uit een incomplete tête à tête uit Tsjechoslovakije en zes kopjes met acht ondertasjes uit Engeland.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant un tête-à-tête incomplet venant de la Tchécoslovaquie, et six tasses et huit soucoupes anglaises.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#450
Een driedelig kaststelletje van blauw crackleware.
Une petite garniture de trois vases en crackleware bleu.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Twee gemberpotten van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen.
Deux pots à gingembre en porcelaine chinoise et décor de fleurs.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#557
Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25/35 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#520
Een plaquette van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vissen.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de poissons.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#560
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#19
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#444
Een balustervaas en een dekselvaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein, waarbij de dekselvaas getooid met een zittende Fo-hond, de andere met een schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre et une potiche en porcelaine de Chine polychrome et dorée, le couvercle surmonté d’un chien de Pho assis, un éclat au rebord du vase. Marques sous les bases.No longer availableDim. h62 cmEstimate: € 50/60 -
#404
Een lot porselein, bestaande uit een vaasje, zes kopjes en ondertasjes, een dekseldoos met Japans decor en een schelpvormige schaal.
Un lot d'objets en porcelaine comprenant un petit vase, six tasses et sous-tasses, une boite à couvercle à décor chinois et un plat en forme de coquillage.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#611
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine chinoise avec un décor de Longues Elises. A été restauré. +- 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#24
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#304
Kleine koets met vier paarden en drie personages. Groepje van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine de Saxe représentant un petit carrosse à quatre chevaux et trois personnages. Marque à la base.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 30/50 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700/900
Other lots in this auction
-
#202
Een stenen wandfontein op voet met een putto met kruik op een schelpvormig bassin.
Fontaine murale en pierre sur piédouche au putto tenant une cruche sur bassin en forme de coquille.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 180/240 -
#757Goebel
Drie plaquettes van porselein, waarbij twee met een afbeelding van Maria met Jezus, resp. polychroom en monochroom wit en één met een decor van straatzangers.
Trois plaquettes en porcelaine, dont deux avec une représentation de la Sainte-Marie et Jésus, polychrome et monochrome blanc, et une avec un décor de chanteurs de rue.No longer availableDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30/40 -
#388
Twee verschillende vaasvormige lampvoeten van groengepatineerd koper.
Deux pieds de lampe en forme de vase en cuivre à patine verte.No longer availableDim. h: 43 & 47 cmEstimate: € 80/120 -
#371
Lot tin bestaande uit: drie grote borden en drie schotels.
Un lot d'objets en étain comprenant trois grandes assiettes et trois plats.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#776
Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40/50 -
#814R. Wolters
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 60,5 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#523
Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#333
Een lot handgeschilderde soldaatjes uit de Napoleontische periode. Met drie diorama’s onder glas.
Un lot de petits soldats napoléoniens peints à la main. Comprenant trois dioramas sous verre.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#141Achille LeysPeriod: 1873-
“Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.
"Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#718
Een paar compoteschoteltjes van blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt. China, tijdperk Kangxi. Beide met een haartje.
Une paire de compotiers en porcelaine blanche et bleue. Marque sous la base. Chine, époque Kangxi. Les deux ont un cheveu.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60/100 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80