Similar lots by type
-
#167
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een knielende vrouw.
Une paire de candélabres style art déco a quatre points lumineux, portées par une femme agenouillée.No longer availableDim. H: 33,5 cmEstimate: € 120/200 -
#782
Een grote messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Grand candélabre en laiton, monté en lampe.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 50/70 -
#792
Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à/70 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#184
Een schemerlamp van verguld brons en albast, gedragen door drie classicistische vrouwen. Op rond bijhorend tafeltje.
Lampadaire en bronze doré et albâtre porté par trois femmes classiques. Sur sellette ronde assortie.No longer availableDim. 86 & 58 cmEstimate: € 200/240 -
#644
Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#445
Een staande kandelaar van messing met vier lichtpunten en met domper.
Un candélabre en laiton a quatre points lumineux et mouchoir.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 40/60 -
#535
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableDim. L: 53 cmEstimate: € 200/240 -
#392
Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
Candélabre d’église baroque en métal argenté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 60/80 -
#684
Twee koperen reliëfs. Afrikaans werk.
Deux reliefs en cuivre. Oeuvres africaines.No longer availableDim. 91 x 43 cm/ 41 x 31 cmEstimate: € 30/50 -
#299R. Rosini
“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60/100 -
#349
Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#750
Een hanglamp van brons met een geslepen glazen coupe, versierd met bloemenguirlandes.
Lampe à suspendre en bronze à coupe en verre taillé décorée de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#715
Een messingen sac-a-perles met glazen pendeloques.
Un sac-à-perles avec pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#565
Een zeshoekige hanglantaarn met facetgeslepen glas.
Une lanterne à suspendre avec du verre taillé en facette.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 160/200 -
#394
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#725
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#572
Een bronzen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte.
Lustre en bronze à huit lumières, orné de feuillages.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 180/220 -
#46
Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30/50 -
#32
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#760
Een eironde lantaarn van geslepen glas.
Lanterne ovoïde en verre taillé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#246
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#635
Een zwarte damesjurk met bijpassende vest versierd met pailletten. letsels.
Robe de soirée noire aux paillettes et veste assortie. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#58
Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers différents en bronze.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#287
Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 80/120 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#192Charles WellensPeriod: 1889-1959
“Oud Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Intérieur d'une vieille fermette". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50,5 x 60,5 cmEstimate: € 420/480 -
#337Val St. Lambert
Een moderne driearmige kandelaar van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Candélabre moderne à trois lumières en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#108
Een barometer-thermometer met messingen wandbevestiging.
Un baromètre-thermomètre avec des attaches murales en laiton.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 40/50 -
#796
Houten piëdestal.
Piédestal en bois.No longer availableDim. H: 88 cmEstimate: € 40/50 -
#671
Een miniatuurpagode van been en ivoor met een reliëfdecor van planten, personages en vogels. Achter twee deurtjes een zittende Boeddha. Eén dakspant manco. China, eerste deel XXste eeuw.
Une pagode miniature en os et ivoire, décor en relief de plantes, personnages et oiseaux. Derrière deux portes se trouve un Bouddha assis. Un chevron est manquant. Chine, première partie XXe siècle.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 80/120 -
#586
Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/240 -
#148
Twee petroleumlampen in wit opaalglas, bijgevoegd een koperen petroleumlamp met witte opaalglazen kap.
Deux lampes à pétrole en opaline blanche, et nous ajoutons une autre lampe à pétrole en cuivre avec un abat jour en opaline blanche.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 50/80