Other lots in this auction
-
#168
“Herenportret met blauwe jas circa 1840.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Portrait d’homme au manteau bleu vers 1840”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 27 x 32 cmEstimate: € 220 / 240 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#418
“Motorklassiekers” en “Het grote motorenboek”. Twee boeken. 1995, 1983.
”Motorklassiekers” et “ Het grote motorenboek”. Deux livres. 1995 et 1983.No longer availableEstimate: € 22 / 28 -
#770
Een hangvitrine met één deurtje.
Une petite vitrine murale à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 40 -
#282P. Kielsing
“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509
Een Jugendstil bloempot.
Un pot à fleurs Jugendstil.No longer availableDim. h.27cm Ø 39 cmEstimate: € 150 / 170 -
#823
Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#184
“Duinenlandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘A G’.
”Paysage de dunes”. Huile sur toile. porte le monogramme ‘A G’.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#719Leon LommaertPeriod: 1904-1978
“Gekruisigde Christus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Le Christ crucifié”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 44 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#663
Een paar kleine porseleinen theebussen in de geest van de XVIIIe eeuw in de stijl van Meissen, versierd met een Chinoiseriedecor met vergulde elementen. Onderaan een Aziatisch reproductiemerk. Een haarscheur in één van de deksels.
Une paire de pots à thé en porcelaine, style 18é siècle dans le goût de Meissen, décor peint de Chinoiseries et liserés d’or. Marque repro d’Asie. Léger cheveu dans l’un des couvercles.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53
Een siervaas van gesculpteerd albast. In twee delen.
Un vase en albâtre sculpté, en deux parties.No longer availableDim. h:54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#43
“Breviarum Romanum...”. Uitgegeven bij Plantin - Moretus. Antwerpen, 1688. Later heringebonden. We voegen de lederen kaft van een boek uit 1712 aan toe.
Brevarium Romanum”. Ed. Plantin - Moretus. Anvers, 1688. Reliure refaite. Nous ajoutons une couverture en vachette d’un livre de 1712.No longer availableEstimate: € 40 / 60