Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
SKU: 2609230537.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #537
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #150

    Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.

    An 18 carat Art Deco platinum brooch set with approximately 3 ct of diamonds. With certificate.
    No longer available
    Dim. 13,12 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #452

    “Gestileerd naakt.” Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Stylized nude." Oil on canvas. Unclearly signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #674
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a central medallion.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #350

    Een lot van 5 Aziatische fantasie halssnoeren en 6 diverse cloisonné ringen.

    A lot of 5 Asian fantasy necklaces and 6 various cloisonné rings.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #375

    Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.

    A solid wooden library step ladder with 3 steps.
    No longer available
    Dim. 67 x 46 x 32cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Kadezicht met vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Quayside with fishing boats." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #437
    W. GERMANY

    Een lot van 5 vintage Duits aardewerken vazen. Diverse modellen en kleurpallet.

    A set of 5 vintage German earthenware vases. Various designs and color palettes.
    No longer available
    Dim. 18cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #469
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.

    "Sterfbed." A drawing, charcoal on paper. With plaque.
    No longer available
    Dim. 16 x 21cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #363
    Daum France

    Een vintage kristallen schaal, onderaan gemerkt Daum France.

    A vintage crystal bowl, marked Daum France on the bottom.
    No longer available
    Dim. 16 x 59 x 10cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19

    “Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.

    "Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".
    No longer available
    Dim. 37 x 32cm & 27 x 37cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #675

    Een Chinees bijzettafeltje in rood gepatineerd hout met snijwerk en een roze marmeren blad.

    A Chinese side table in red patinated wood with carvings and a pink marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 34 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More