Other lots in this auction
-
#307Twee oude wereldbollen.
Deux anciens globes.No longer availableDim. H. 45 & 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#799WittwerEen glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612“Zittend naakt”. Aquarel.
”Nu assis”. Une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#546Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.No longer availableDim. 160 x 85 & 185 x 103 cmEstimate: € 35 / 60 -
#18Een gevarieerd lot beeldjes van biscuit, terracotta en porselein.
Un lot de statues variés en porcelaine, biscuit et terre cuite.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#96Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode à trois tiroirs en chêne.No longer availableDim. 91 x 120 x 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#558Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#787Een glazen snuffbottle, een handgeschilderd porseleinen flesje en een crackleware kommetje. Chinees werk.
Un flacon “snuffbottle” en verre, une petite bouteille en porcelaine peint à la main et un bol crackleware. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cm; Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 80 -
#43Een lot gebeeldhouwd eikenhout, bestaande uit een wandrekje met engelenkopje, een klein tafeltje en enkele meubelornamenten. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot en chêne sculpté, comprenant une étagère à tête d’ange, une petite table et quelques ornements. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. h: 12 - 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#91Een bronzen schemerlamp in de vorm van een boerin onder een boom. Ivoren (?) handjes en hoofdje. Enkele vingertjes afgebroken. Zonder originele kap.
Un lampe en bronze sous forme de fermière sous un arbre. Mains et tête en ivoire (?). Quelques doigts cassés. Sans abat-jour d’origine.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120

