Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.

Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.

Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.
SKU: 2409190181.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47

    Een paar tabakspotten van steengoed, versierd met reliëfdecors. Eén deksel met schilfer, de andere met herstelde dekselknop.

    Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en onyx.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’onyx.
    No longer available
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #496

    Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Un tapis de Perse en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 77 x 123 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #620

    Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.

    Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #859

    Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.

    Une pendule murale en bois. Le cadran peint sous verre et décor peint à la main d’enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #799
    Wittwer

    Een glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.

    Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.
    No longer available
    Dim. H. 15,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507

    Een Japans Inro-doosje van bamboehout met een decor van een jongen bj twee vechtende hanen op een achtergrond van goudlak. Het hoofdje en de handjes van ivoor. Gesigneerd ‘Shô-zan”. Zonder touwtjes. Bijgevoegd een puntenteller van zwartgelakt hout met acht kantelbare ivoren vlakken. Het hout versierd met een plantendecor, het ivoor versierd met vogels en insecten van pietra dura.

    Une boîte Inro japonaise en bois de bambou représentant un garçon et deux coqs sur fond doré. La tête et les mains en ivoire. Signé ‘Shô-zan’. Pas de cordes. Nous ajoutons une compte-points à huit surfaces basculables. le bois à décoration de plantes, l’ivoire décorée d’oiseaux et d’insectes en pierre dure.
    No longer available
    Dim. l: 8,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #823

    Een Indisch olielampje van brons, getooid met een olifant.

    Une petite lampe à huile en bronze, décorée d’un éléphant. Indien.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #622

    “Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.

    ”Jeune fille”. Techniques mixtes. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 21 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.

    Une paire de plafonniers chromés à dix point lumineux et onze boules .
    No longer available
    Dim. Ø: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #9
    J. Vermoelen

    “Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.

    ”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.
    No longer available
    Dim. 32 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #263

    Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.

    Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More