Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.

Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt Christofle, France. Vierdelig.

Un service à thé et café en métal argenté. marque Christofle, France. En quatre pièces.
SKU: 2409190181.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #181
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #302

    Twee XVIIIe eeuwse gravures, bestaande uit een Bacchantische scène met nimfen en saters in open kustlandschap en de andere met een portret van een edelman uit 1754.

    Deux gravures du XVIIIème siècle, comprenant une scène Bacchante de nymphes et satyres dans un paysage côtier et l’autre d’un portrait d’homme noble de 1754.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #491

    Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.

    Un coffret à bijoux japonais en bois laqué et miroir rabattable.
    No longer available
    Dim. 16 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Een verguld houten spiegel in Lodewijk XV-stijl, versierd met een bas-reliëf met een jonge vrouw in profiel. Glas gebarsten.

    Un miroir à encadrement en bois doré, style Louis XV, décoration d’un bas relief d’une jeune femme de profil. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 178 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #495

    Twee chromen spaghettistoelen naar ontwerp van Giandomenico Belotti. Met bijpassend magazinerekje.

    Deux chaises dites ‘Spaghetti’ en chrome d’aprés une création par Giandomenico Belotti. Avec portes-magazine assorti.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #351

    Twee oude houten wandtelefoons met bakelieten hoorn. Een gedateerd 1947 binnenin. Eén sleuteltje manco.

    Deux ancien téléphones muraux à récepteurs en bakélite. Un avec la date 1947. une clé manquante.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Madonna met kind van polychroom hout. Enige slijtage en manco’s. Vlaanderen omstreeks 1700.

    Vierge à l’Enfant en bois polychrome. Usure et quelques manquants. Flandre, +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #530

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 327 x 94 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #392
    Luigi Bardi

    “Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.

    ”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.
    No longer available
    Dim. 15 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546

    Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.

    Une paire de carpettes en laine nouée main. Mori.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 & 185 x 103 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #303

    Een tafelset van verzilverd metaal, bestaande uit twee peperstrooiers, twee zoutvaatjes en twee mosterdpotjes. Met vier lepeltjes. In etui.

    Un set de table en métal argenté comprenant deux poivriers, deux salières et deux pots à moutarde. Avec quatre cuillères. Dans un étui.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #759

    Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.

    Un psyché en acajou à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #840
    Primex (Märklin)

    3 goederenwagons ( 4587, 440, 4581).

    Trois wagons à marchandise ( 4587, 440, 4581).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More