Other lots in this auction
-
#592Een butlerspiegel in goudgepatineerde lijst.
Un miroir majordome à encadrement à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 70 / 80 -
#35Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 2,21 gEstimate: € 400 / 500 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#407Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.No longer availableDim. h: 25 - 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Indo-MahaiEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200 / 250 -
#339Drie ingekaderde stukken XVIIIe eeuws Frans naaldwerk met bloemen.
Trois pièces de tapisserie sous verre, travail français, XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 15 & 15 x 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#40Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#603Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#888Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#858Een paar lage bronzen kandelaars op drie voetjes.
Une paire de candélabres bas sur trois pieds. Bronze.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
Une paire de lustres en métal à six bras.No longer availableDim. H. 45 cEstimate: € 60 / 100 -
#54037 boeken en catalogi. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophillie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.
37 livres et catalogues. Maurice Rheims. “L’Univers de la Bibliophilie”. Ed. Pygmalion 1988. R.H. Marijnissen. “Schilderijen Echt Fraude Vals. Moderne onderzoeksmethoden van de schilderijenexpertise”. Elsevier, 1985. E.v.a.No longer availableEstimate: € 100 / 120

