Other lots in this auction
-
#326Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#469Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28Een oude theaterkijker van messing en parelmoer.
Une ancienne paire de lunettes de théâtre en laiton et nacre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150 -
#734Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal incolore taillé, comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#824De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#791Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.
Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#323Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Twee eerste uitgaven:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959. Goede staat.
“Suske en Wiske”. Deux premières éditions:- 34: De duistere diamant. 1958.- 35: De zwarte zwaan. 1959.Bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#822Een groengepatineerde smeedijzeren staande kandelaar met vijf lichtpunten, gemonteerd op elektriciteit.
Un candélabre en fer forgé à patine verte à cinq points lumineux, monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#524Nora Verbeek“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#273Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
Un pied de lampe sous forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40 / 60

