#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
#422Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Wijk te Antwerpen”. Een houtsnede. gemonogrammeerd in de plaat.
”Quartier d’Anvers”. Une gravure sur bois. Monogramme dans la planche.No longer availableDim. 14 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#545Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
Un fauteuil Édouardien, décoration de filets en bois clair.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#398Val St. LambertTwee vaasjes van groen gedubbeld en geslepen kristal, waarvan één pièce unique. Beide gemerkt.
#338Een paar kleurloos kristallen apothekerspotten op voet.
#588Messingen schijfkandelaar. Gotische stijl, XIXde eeuw. Losse elektrische montage.
Bougeoir en laiton de style gothique. XIXe siècle. Montage à l’électricité amovible.No longer availableDim. H. 48,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#92Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965Hooimijt en hooiwagen bij een hoeve”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Meule de foin et charrette à foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
#133Een rijkelijk gedecoreerde porseleinen vaas in barokke stijl. Versierd met bronzen frame, met faunen en ramskoppen.
Un vase en porcelaine de style Baroque richement décoré de têtes de béliers, faunes et encadrement en bronze.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#649P. Alechinsky“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420 / 480