Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.

Een koffie-en theestel van verzilverd metaal met melkkannetje en suikerpot en op een dienblad. Eén handvat van het dienblad los.

Un service à café et thé en métal argenté, avec pot à lait et sucrier, le tout sur un plateau dont un manche est détaché.
SKU: 2603190890.
Category: Verzilverd.
Auction day: 27 March 2019 19:00
Catalogue #890
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #819
    Wiskemann

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.

    Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #77
    Sheffield

    Een driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen in bestekkoffer. Zonder dessertvorkjes.

    Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #111
    Guerin

    Een grote vaas van Vlaams aardewerk met een decor van een vredesduif, de Ijzertoren en een Vlaamse leeuw. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en faïence flamande, décor de pigeons de paix, la tour de l’Yser et lion de Flandre. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #880

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,78 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #632
    J. Van Lerberghe

    “Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.

    “Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175

    Een 18 karaats wit en geel gouden herenring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en 20 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Une bague pour hommes en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et 20 diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,88 g
    Estimate: € 1650 / 1750
  • #688

    Een geslepen glazen karaf.

    Une carafe en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #193

    “Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.

    ”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #283
    Th. Moore, Ipswich

    Een koperen lantaarnklok. Gemerkt in de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.

    Une pendule lanterne. Marque dans le cadran. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #739
    Hendrichse

    “Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.

    ”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.
    No longer available
    Dim. 67 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #593

    Een grote vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van fazanten en pioenen. Op houten sokkel.

    Un grand vase en faïence Satsuma polychrome et doré, décoration de faisans et pivoines. Sur socle.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #416

    Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.

    Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #64
    Eugène Verboeckhoven
    Period: 1798 - 1881

    “Koeien”. Een studietekening. Potlood op papier. Draagt een handtekening.

    ”Vaches”. Une étude. Crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 30 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More