#77SheffieldEen driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Un service à thé et café en quatre pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#284P. Angello“Orientaals damesportret”. Olieverf op doek. In de geest van Jan Portielje. Gesigneerd.
”Portrait de dame orientale”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Jan Portielje. Signée.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#310Een briljant van 0,46 ct. Color D SI1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,46 ct Color D SI1. Avec carte d’identité et certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
Une bague en or blanc et jaune sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#56Drie mahoniehouten kuipzetels met rode bekleding. Omstreeks 1900.
#15Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
#107Twee etuis, waarbij één met zes zilveren dessertlepeltjes en één met zes zilveren botermessen. Engelse keuren.
Deux étuis, dont un avec six cuillères à dessert et l’autre avec six couteaux à beurre en argent. Poinçons anglais.No longer availableDim. 150,8 + 60,3 gramEstimate: € 50 / 80 -
#27Een sleutel, afkomstig van de Bastille Saint-Antoine in rond kadertje, geschonken aan de stad Brugge. Met zegel.
Une clé, d’origine de la Bastille Saint-Antoine dans un cadre rond, un présent à la ville de Bruges.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25 / 50 -
#806DosmealtiEen handgeknoopt Turks karpetje van wol.
Une carpette turque en laine nouée main.No longer availableDim. 101 x 94 cmEstimate: € 50 / 60