#77SheffieldEen driedelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à thé et café en trois pièces sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
Un couvert en métal argenté pour douze personnes dans une ménagère. Sans fourchettes à dessert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
#207Een etui met zes messen van parelmoer.
#778Kopje en schoteltje met een decor in ossenbloed en goud met stieren.
#199Emmanuel NotermanPeriod: 1808-1863“De Voorlezer. In een volks interieur leest een wat oudere man een liefdesbrief voor aan een ongeletterd meisje. De dorpsjeugd volgt aandachtig, terwijl de moeder zich afzijdig houdt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Donker vernis.
”Le liseur. Dans un intérieur populaire un homme plus âgé fait la lecture d’une lettre d’amour à une jeune fille illettrée. Les jeunes du villages écoutent attentivement, la mère est en retrait. “. Huile sur panneau. Signé. Vernis foncé.No longer availableDim. 80 x 68 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#74Felix De Winter“Zandweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chemin de sable”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Afrikaans beeld in de vorm van een ramskop. Igbo, Nigeria.
Une statue africaine en forme de tête de bélier. Igbo, Niger.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#72“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463VallaurisEen schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40