Similar lots by type
-
#283
Een verzilverd metalen Russische samovar. Met makersmerk ‘R67M’.
Un samovar russe en métal argenté. Avec poinçon ‘R67M’.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#716Wiskemann
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal op dienblad. We voegen er twee kopjes en twee zoutvatjes met lepeltje aan toe.
Un service à café en trois pièces sur un plateau. Nous ajoutons deux tasses et deux salières avec une petite cuillère.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#392
Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.
Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.No longer availableDim. h: 15 & 12 cmEstimate: € 25/50 -
#292Robbe & Berking
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit een visbestek voor twaalf personen en een etui met bestek voor zes personen.
Un couvert en métal argenté, comprenant un couvert à poisson pour douze convives et un étui avec des couverts pour six personnes.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#404
“De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.
”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#351
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté avec sucrier et pot à lait sur un plateau.No longer availableDim. b: 63 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#722
Een gebeeldhouwd houten maskertje, getooid met een vogel. Baoule, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, décoré d’un oiseau. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#138
“De Walkure - De verschijning van Brunhilde aan Siegmund”. Een rijkelijk versierde schouwpendule van brons en onyx, getooid met een beeld naar een werk van Rancoulet.
”La Walkyrie - L’apparition de Brunhilde à Sigmund; Une pendule de cheminée richement décorée de bronze et onyxNo longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80/120 -
#14Frans HensPeriod: 1856 - 1928
“Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.
”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.No longer availableDim. 22 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#417
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.
“Antwerp - America Red star line” Ed Pandora.No longer availableEstimate: € 22/24 -
#224F. Verm***
“Dorpszicht” & “Plattelandszicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Paysage de campagne”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 34 x 54 cmEstimate: € 25/40 -
#125
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en robijnbaguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de rubis baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 15,15 gEstimate: € 1900/2000 -
#55
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting met hanger in de vorm van een hartje en veiligheidsslot.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de coeur et un fermoir avec une sécurité.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 350/400 -
#353Lladro
Een misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/70 -
#310
Een lot van 10 diverse zakhorloges, van staal en van zilver, sommige in werkende staat, sommige met lichte letsels.
Un lot de dix montres de gousset différentes, en acier et en argent. Quelques unes en état de marche, d’autres avec des légers dégâtsNo longer availableEstimate: € 160/200 -
#553
“Indische slangenbezweerder”. Groepje van gebeeldhouwd ivoor. Eerste helft XXste eeuw.
”Charmeur de serpents indien”. Un groupe en ivoire sculpté. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. 7,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#628
Een Chinese doos van zwartgelakt hout met een verguld decor. Binnenin vier doosjes en acht schaaltjes. Pootjes gerestaureerd. Schade aan de lak aan de zijkant van het deksel.
Une boîte chinoise en bois laqué noir au décor doré. A l’intérieur se trouvent quatre petites boîtes et huit coupelles. les pattes sont restaurées. Dégâts à la laque sur le côté du couvercle.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180