#337
#17
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#381
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
#755
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#8
#805
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
#353
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80
#666
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
#611
Een cachepot van Chinees porselein met drakendecor.
#352Kurt Peiser
“Place de la Chapelle”. Ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 14/100.
“Place de la Chapelle”. Eau forte colorée. Signée hors planche et numérotée 14/100.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#792
Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.
#499
“Compositie”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: “Miro” en het nummer 69/800.
“Composition”. Litho en couleurs. Porte une signature “Miro” et le numéro 69/800.No longer availableDim. 37 x 27Estimate: € 80/120 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#608
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#285Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
#134
Kelim. Met negen rechthoekige velden binnen een dubbele boord.
Kilim. Avec neuf champs rectangulaires et dans une bordure double.No longer availableDim. 129 x 112 cmEstimate: € 80/120 -
#378
#547
Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/70