Similar lots by type
-
#381Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#17Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#8Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#755Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240 / 280 -
#437Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#491Ernest Patris“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#507Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90 / 120 -
#337Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#714“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 69 x 89 cmEstimate: € 40 / 60 -
#667Een meerschuimen pijp in etui.
Pipe en écume, dans son étui.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#504“Drie figuren”. Krijttekening op papier. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1992.
“Trois personnages”. Dessin à la craie sur papier. Illisiblement signé et daté 1992.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 70 / 80 -
#708“De waterdrager”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Restauratie aan de ketel en de amfoor.
“Le porteur d’eau”. Sculpture en terre cuite polychrome. Restauration au bouilloire et amphore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#137Een zilveren schaal met mooie gedreven omlijsting. Keur van Porto na 1938, 833‰. 233,6 g.
Plat en argent joliment repoussé. Avec marque, 833‰. 233,6 g.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 120 / 150 -
#355Een samenstelling van een mahoniehouten boekenkastje met een bovenkast met twee gevitreerde deuren.
Composition d’un petit bibliothèque en acajou et d’une partie supérieure à deux portes vitrées.No longer availableDim. 192 x 114 x 32 cmEstimate: € 200 / 240 -
#677Een Chinese aardewerken vaas en een polychrome gemberpot, beide met gelijmd deksel en onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Chine et un pot à gingembre polychrome. Couvercles recollés. Marques sous les bases.No longer availableDim. H. 40 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#553Een kom van blauw en wit Chinees porselein met een vogel in een bloeiende struik in het decor.
Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un oiseau dans un arbuste en fleurs.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 150 / 180 -
#431Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#158Een oude percolator van glas en geel koper. We voegen er een koperen koffiepot aan toe.
Percolateur ancien en verre et cuivre jaune. Nous ajoutons une cafetière en cuivre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#76GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 106 cmEstimate: € 30 / 60 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260 / 300

