#527A.M.C.
Een oorvaas van meerkleurig aardewerk met een Chinees decor.
Vase à anses en faïence polychrome à décor chinois.No longer availableDim. h: 3,5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Delvaux
Een zijden foulard in originele doos.
#583Louis Leloup
Een vaasje van glaspasta met een handgeschilderd decor.
#50
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een ovale saffier van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un saphir ovale de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#538
Een gebeeldhouwd houten krukje. Afrikaans werk.
#480Nikki De Saint Phalle
Parfum flacon gedecoreerd met kunststoffen beeldje van twee serpenten.
Flacon à parfum décoré d’une statuette en plastique représentant deux serpents.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#414Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Vrijdagmarkt” et “Deux portes, Steen”. Deux eaux-fortes. Signées et numérotées respectivement 28/50 et 28/150 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 23,5 & 12,5 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#114
Een paar landschappen op paneel naar Louis Apol.
#584Marcel Vaes
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#118
Een bronzen art deco beeldje van een vrouw.
Statuette art déco en bronze représentant une femme.No longer availableDim. h:19 cmEstimate: € 100 / 130 -
#355
#131Capodimonte
Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.No longer availableDim. h: 36 & 57 cmEstimate: € 60 / 80