Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.
Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.

Een kolenbak van zwart gietijzer met een barok motief.

Un bac à charbon en fonte noire à motif baroque.
Dim. L. 50 cm
SKU: 2306200733.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #733
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #414

    Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.

    Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.
    No longer available
    Dim. (83 x 45 cm ) x4
    Estimate: € 120 / 200
  • #543

    Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.

    Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #805
    Indo-Tabriz

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.

    Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.
    No longer available
    Dim. 244 x 349 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #210

    Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,26 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #237

    Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.

    Un sac de soirée avec monture en argent 800‰ avec poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. b: 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.

    Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.
    No longer available
    Dim. 88 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #488
    Christofle

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.

    Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 13 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #392

    Een paar plaasteren zuilen.

    Paire de colonnes en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #810

    Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.

    Charrette de service en bois de placage et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #171

    Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.

    Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #156

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 196 x 160 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Tour de France 100 jaar, Rik Van Steenbergen en 75 jaar koersinzicht. Een lot van drie sportboeken.

    100 ans du Tour de France, Rik Van Steenbergen et 75 ans d'expérience de la course. Lot de trois livres de sport.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More