Other lots in this auction
-
#414Een Japans kamerscherm in vier panden, versierd met een handgeschilderd decor van kraanvogels in een landschap met pioenen.
Un paravent japonais à quatre panneaux, décoré de grues peintes à la main dans un paysage de pivoines.No longer availableDim. (83 x 45 cm ) x4Estimate: € 120 / 200 -
#543Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.
Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#805Indo-TabrizEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Anguri (druiven)-motief.
Tapis indien en laine. Noué main. Motif Anguri.No longer availableDim. 244 x 349 cmEstimate: € 100 / 180 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,26 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 2,26 ct.No longer availableDim. 7,04 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#237Een avondtasje met 800‰ zilveren montuur met Duitse keuren.
Un sac de soirée avec monture en argent 800‰ avec poinçons allemands.No longer availableDim. b: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#366Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.
Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.No longer availableDim. 88 x 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#488ChristofleEen vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op ovale presentatiespiegel. Dekseltje van het melkkannetje manco. Gemerkt.
Un service à thé et à café en métal argenté sur un miroir de présentation ovale. Couvercle du pot à lait manquant. Marqué.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#392Een paar plaasteren zuilen.
Paire de colonnes en plâtre.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 100 / 150 -
#810Een serveerwagentje van gefineerd hout en messing.
Charrette de service en bois de placage et laiton.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 70 -
#171Een glazen tafellamp, versierd met vergulde randen en handgeschilderde motieven met centraal een tulpenvaas, geflankeerd door twee lichtarmen met geslepen roze kelken en versierd met geslepen kristallen pegels. Enkele schilfers.
Lampe de table en verre, décorée de bords dorés et de motifs peints à la main avec un vase central en tulipe, flanquée de deux bras légers à calices roses taillés et décorée de glaçons en cristal moussé. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#156Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.
Une vitrine en chêne en deux parties avec trois portes en bas. Sur pieds patins.No longer availableDim. 196 x 160 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#383Tour de France 100 jaar, Rik Van Steenbergen en 75 jaar koersinzicht. Een lot van drie sportboeken.
100 ans du Tour de France, Rik Van Steenbergen et 75 ans d'expérience de la course. Lot de trois livres de sport.No longer availableEstimate: € 25 / 35


