Other lots in this auction
-
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#72Pol Van SuetendaelPeriod: 1908 - 1986
“Franse Riviera”. Een krijttekening op papier. Gesigneerd.
Côte d'Azur . Un dessin à la craie sur papier. Signé.No longer availableDim. 30,5 x 23 cmEstimate: € 60/100 -
#769
Een met bruin leder beklede armstoel. Slijtage.
Un fauteuil rembourré en cuir marron. Usures.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#753
Twee handgemaakte schalen van groen en kleurloos glas. Vermoedelijk Italiaans werk.
Deux bols faits à la main en verre vert et incolore. Travail vraisemblablement italien.No longer availableDim. b: 69 & 43 cmEstimate: € 30/50 -
#605
Een garderobe van mahoniefineer met drie gevitreerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en placage d’acajou ouvrant à trois portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 244 cmEstimate: € 120/200 -
#147
“De kleine violist”. Bronzen beeldje naar Auguste Moreau.
Le petit violoniste . Statue en bronze d'après Auguste Moreau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#89Jean PonsPeriod: 1913 - 2005
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées à 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#477
Een antieke dorsvlegel en een hooivork. In metalen staanders.
Un fléau antique et une fourche. En montants métalliques.No longer availableDim. h: 146 & 188 cmEstimate: € 20/30 -
#126
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.No longer availableDim. h: 201 cmEstimate: € 120/200 -
#680
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Vitrine à deux corps en chêne, le bas ouvrant à trois portes pleines, le haut sans vitres. XIXe siècle.No longer availableDim. 252 175 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#818Mori
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis pakistanais en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 188 cmEstimate: € 80/100 -
#708
Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.
Une effigie en bois sculpté et polychrome d'un sage.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120