Other lots in this auction
-
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#272Johan Hendrik WijtkampPeriod: 1834-1915
“Panoramisch zeegezicht met vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Rotterdam 1888.
“Marine panoramique aux voiliers de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée Rotterdam 1888.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#675
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#124Edgard Wiethase
“Stilleven met koffiepot en sierpompoenen.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Nature morte avec cafetière et citrouilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 68 x 77cmEstimate: € 200/300 -
#44Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Stadsgezicht te Mechelen”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de la ville de Malines”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#427
Een paar bronzen beeldjes van mannen met een sabel. Eén veer op een hoed manco. XIXe eeuw.
Paire de statuettes en bronze représentant des homme aux sabres. Une plume de chapeau manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#191
Een paar schemerlampen met kappen in de geest van Tiffany’s gemonteerd op metalen figuren van een jongen en een meisje (één met letsel bovenaan).
Paire de lampadaires aux abat-jour dans le goût de Tiffany montés sur des personnages d’un garçon et d’une fille (un dégât vers le haut).No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 240/360 -
#526
“Verliefden”. Een modernistisch marmeren beeld.
“Les amoureux”. Sculpture moderne en bronze.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 800/1200 -
#58Capodimonte
“Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#192H. Elstrom
“Chevaux de Trait.” Bronzen beeld van twee natiepaarden op groen marmeren sokkel.
“Chevaux de Trait”. Sculpture en bronze représentant deux “chevaux de nation” sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200/300 -
#462
“Vlakkencompositie”. Acryl op papier. Draagt handtekening ‘J.V.D.Zee’.
“Composition géométrique”. Acryl sur papier. Porte une signature “J.V.D.Zee”.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 120/160