Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een kom in Chinees blauw-wit porselein .
Een kom in Chinees blauw-wit porselein .

Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

A bowl in Chinese blue and white porcelain.
Dim. h 5,5 cm
SKU: 2305230357.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #357
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #551

    Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white porcelain lidded vases with a plant and bird scene in the decor and foo dogs at the top. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #478

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met vierkante doorsnede, versierd met krijgerstafereel.

    A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.
    No longer available
    Dim. 32 x 18cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #537

    Een paar Chinees porseleinen cilindervormige bloempotjes met figuur in het decor.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots with a figure in the decor.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #483

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø28cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #395

    Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x Ø13cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    Een groot formaat, blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met organisch bloemtafereel in het decor.

    Large covered vase in blue and white porcelain. Floral decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø52cm
    Estimate: € 575 / 625
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #436

    Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.

    A wooden chest with carved decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 56 x 90 x 45cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain dishes with a floral pattern in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #538

    Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.

    A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #425

    Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .

    Two Japanese food chests.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #527

    Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.

    A Chinese porcelain tile with playing figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #275
    Royal Crown Derby

    Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.

    A lot of 40 piece English porcelain service with plants and gilded Imari details in the decor, marked "Royal Crown Derby". Circa 1930.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #359

    Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.

    Coffee table with relief decoration, one drawer and a glass top. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #468

    Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain Satsuma vases, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø18cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #106

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #17
    Sèvres

    Een paar karaffen en bijpassende glazen van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    A pair of decanters and matching glasses in colorless crystal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542
    Jean-Pierre Tuerlinckx

    “Abstract bloemenstilleven.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Abstract flower still life.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 79 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #524

    Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.

    A vintage oak half-moon roller shutter cabinet. Netherlands, 1930.
    No longer available
    Dim. 71 x 67 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Böhm

    Een zwarte bolhoed, gemerkt Böhm, “Epsom” model.

    A black bowler hat, marked Böhm, “Epsom” model.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #234
    Fr. Luyckx

    “Landschap bij zonsondergang”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Signed on the bottom "Fr. Luyckx”.
    No longer available
    Dim. 14 x 20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #384

    Een paar werken, gemengde techniek. “Abstracte koffiepotten.” Draagt monogram.

    A few works, mixed media. “Abstract coffee pots.” Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 29 x 29 cm & 52 x 56 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #224
    V. Waning

    Een maritiem schilderij gesigneerd V. Waning, met boten op het droge .

    A maritime painting signed V. Waning with boats on dry land.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #41

    Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.

    A silver cigarette case, marked 935/1000 with monogram AM and a Dupont lighter, evelans a silver chain with clips.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    “Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acryl op board. Draagt monogram.

    “Reitdiep, Hooimijt, Polderschuit.” Acrylic on board. Wears monogram.
    No longer available
    Dim. 34 x 52 cm
    Estimate: € 380 / 550
  • #28

    Een gesculpteerd houten beeldje van Madonna en Kind, medio 19e eeuw.

    A sculpted wooden figurine of the H. Virgin and Child, mid 19th century.
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More