#409
“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
#7
Een paar messingen schijfkandelaars.
#280
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,82 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#641
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
#210
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 14 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,25 ct. Et de saphir rose d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 750 / 850 -
#489
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#282Salvador DaliPeriod: 1904 - 1989
#79H. P. Ulassa (?)
“Meisje met broertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#106
Een Georgian commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden.
#621
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
#529
#47
“Historia Francica” Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. In perkamenten band.
Historia Francica Joannis de Bussieres. Leiden, 1661. Couvert en parchemin.No longer availableEstimate: € 50 / 80