Similar lots by type
-
#799Choisy & Jenappes
Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#794
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een halsvaasje van meerkleurig eierschaalporselein met een bloemendecor op gele fond. In etui.
Vase à long col en porcelaine coquille d’oeuf polychrome avec décor fleuri sur fond jaune. Etui.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#510
Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#475Royal Dux
“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90/100 -
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#558
Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#500
Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#597
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/240 -
#415Volkstedt
“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#600
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#722
Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#525
Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#560
Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60/80 -
#651
Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.
Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200 -
#578
Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150/200 -
#565
Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#194Eugène Siberdt
“De lezeres”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
“La liseuse”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#506
Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#377Val-Saint-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan.
Pied de lampe en cristal. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#394
Twee houten dozen met oude postkaarten, briefkaarten, heiligenprentjes, doodsbrieven e.d.
Deux coffrets en bois contenant des vieilles cartes postales, images pieuses, nécrologies, etc.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#38
Een wandlamp met twee armen van smeedijzer en koper en een dito spiegel en fotolijst.
Applique à deux bras en fer forgé et cuivre. Avec miroir et cadre photo assortis.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#214Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Wandelaars in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Promenade en campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 110 cmEstimate: € 350/550 -
#574Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée, datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/240 -
#238
Miniatuur trap van diverse houtsoorten naar een meesterstuk uit de XVIIde eeuw.
Escalier miniature en bois divers, d’après une pièce de maîtrise du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#3
Twee koperen beeldjes op zuiltjes.
Deux statuettes sur colonnettes en cuivre.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#47
Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.
Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30/40