Similar lots by type
-
#500“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#515Twee replica’s van precolombiaanse urnen van gekleurd aardewerk.
Deux répliques d’urnes précolombiennes en faïence polychrome.No longer availableDim. H. 33 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#510“Kerstmis” en “De Blijde Intrede”. Twee retabels uit Ayacucho (Peruviaanse Andes), bestaande uit een houten kastje met aardewerken figuren. Alles met de hand geschilderd. Gesigneerd.
“Noël” et “L’entrée joyeuse”. Deux retables d’Ayacucho (Andes péruvien), comprenant un théâtre miniature en bois peint et de nombreux personnages en faïence polychrome. Le tout peint à la main. Signés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#725“Personages”. Olieverf op doek. Naïef Afrikaans werk.
“Personnages”. Huile sur toile. Travail naïf africain.No longer availableDim. 58 x 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#593“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.
Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#525Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604Een schaalmodel van een Junkers JU52/3m op staander.
Modèle en acier d’un Junkers JU52/3m sur pied.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 450 / 550 -
#423Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100 / 160 -
#719Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 100 / 160 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#208“De apostel Johannes”. Een kleine icoon. Cyprus, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“L’Apôtre Jean”. Petit icône. Chypre, XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#435Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#754Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40 / 60 -
#643Afrikaans masker van gebeeldhouwd en gekleurd hout en met vlechtwerk achteraan. Lwena, Angola en Kongo. Op metalen sokkel.
Masque africain en bois sculpté et peint, cordes tissées vers l’arrière. Lwena, Angola et Congo. Sur socle en métal.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#475“Fidel en Ché”. Twee marionetten van textiel, leder en geschilderd gips. Geheel met de hand vervaardigd. Zuid-Amerikaans werk.
“Fidel et Ché”. Deux marionnettes en textile, cuir et plâtre peint. Faites entièrement à la main. Travail sud-américain.No longer availableDim. H.45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#672Vijf grafische werken: twee tekeningen door Andor Komives (1993 en 1994), een dubbelzijdige aquarel door A. Cogun, een zeefdruk en een exemplaar van “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”.
Cinq oeuvres graphiques: deux dessins par Andor Komives (1993 et 1994); une double aquarelle par A. Cogun, une sérigraphie et un exemplaire du “Bonheur de ce Monde, Sonnet”.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#773Een staande lamp van gesculpteerd hout in de vorm van een gecanneleerde zuil.
Lampadaire en bois sculpté en forme d’une colonne cannelée.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#637“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#4Veertien gekleurde glazen van Val Saint-Lambert. Diverse modellen.
Quatorze verres en cristal de Val Saint-Lambert. Divers Modèles.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#309“Stilleven met groenten en kruik”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cruche et légumes”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#455Gaby De Pauw“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een handgeknoopt wollen Shiraz tapijt.
Tapis Shiraz en laine. Noué main.No longer availableDim. 309 x 212 cmEstimate: € 200 / 240 -
#378Val St. LambertEen lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#117Richard AuriliPeriod: 1813 - 1914Een damesbuste van meersoortig albast. Achteraan gesigneerd.
Buste de dame en albâtre multicolore. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#254Een paar portretten in potlood op papier. Gesigneerd K. Peiser. 1 ruitje gebroken.
Paire de portraits en crayon sur papier. Signés K. Peiser. 1 verre cassé.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#22Andor KomivesPeriod: °1958Een komfoor en een driedelig theestelletje van verzilverd metaal en Alpaca.
Réchaud et garniture à thé trois pièces en métal argenté d’Alpaca.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#24Een tafellamp van messing, brons en wit marmer in de vorm van een zuiltje, gedragen door drie putti.
Lampe de table en laiton, bronze et marbre blanc en forme de colonnette portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#52Frans Verbaet“Begijnhof te Lier”. Kleurenets. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat.
“Béguinage de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 33,5 cmEstimate: € 40 / 60

