#459Rien Van KolEen schilderij , olie op doek getiteld “Ruimtevaart 26-07-1987”, gesigneerd.
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#588Een lot van vijf Imari borden, eind XIXde eeuw.
A lot of five Imari plates, late 19th century.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#316Een Engels houten tafeltje met draaiend tafelblad, 3-potig, Regency stijl, hedendaags.
A small wooden table with turning top. Three legs. English Regency style, contemporary.No longer availableDim. 75 x Ø69cmEstimate: € 35 / 50 -
#302Martin WallaertPeriod: °1944“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35 / 45 -
#414“Abstract met raster.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Abstract with grid.” Mixed technique. Bears signature.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 160 / 220 -
#47HergéLes Avontures de Tintin. “L’Ile Noire”. Hard cover. Ed. Casterman 1954. Als nieuw.
Les Avontures de Tintin. "L'Ile Noire". hard cover. Ed. Casterman 1954. Like new.No longer availableEstimate: € 60 / 65 -
#10UnityEen 18 karaats geelgouden dameshorloge met lederen polsband.
An 18 karat yellow gold ladies watch with leather wristband.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Een Chinees porselein blauw vaasje.
A Chinese porcelain powder blue vase.No longer availableDim. 15 x Ø13cmEstimate: € 100 / 120 -
#297Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
A lot of 3 books from the library of the Red Star Line.No longer availableEstimate: € 35 / 45