Similar lots by type
-
#415Een sigarettenhouder en een aansteker in de vorm van een kleine en een grote wereldbol van messing.
Un porte-cigarettes et un briquet en forme de globe en laiton.No longer availableDim. h: 10 & 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#59Een borstelkastje van gedreven messing met een spiegeldeurtje en twee borstels.
Une petite armoire à brosses en laiton repoussé et petite porte miroir. Avec deux brosses.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#348Een kruisbeeld in barokke stijl en twee kerkkandelaars in renaissancestijl van messing.
Un crucifix style baroque et deux candélabres d’église style Renaissance en laiton.No longer availableDim. h: 91 & 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een paar vazen van cloisonné op koper met een decor van vlinders en bloemen. Met houten sokkels.
Une paire de vases en cloisonné sur cuivre aux décors de papillons et fleurs. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507“Zittende Guan Yin op Fo-hond”. Een beeld van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt.
”Guan Yin assis sur un chien Fo”. Une statue en cloisonné sur cuivre rouge. marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.
Une paire de candélabres en style Adam.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#761Een rood koperen scheepslantaarn van de S.S. Recordo.
Une lanterne de bateau du navire S.S. Recordo.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#243Een paar siervazen van kobaltblauw porselein en verguld messing in de geest van Sèvres, versierd met meerkleurige decors van koppels.
Une paire de vases en porcelaine bleue cobalt et laiton doré, dans l’esprit de Sèvres, décoration de couples polychromes.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 280 -
#341Een grote koperen staande lamp.
Un grand lampadaire en cuivre.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 100 / 120 -
#53Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.
Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.No longer availableDim. 45 x 60 x 34 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#180Een parelhalssnoer bezet met 14 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,90 ct.
Un collier de perles serti d’entre-pièces en or jaune et blanc 14 ct, et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de ± 2,90 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#100Jaeger-LeCoultreEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met lederen polsband. Jaren 60.
Une montre pour homme en or jaune 18 ct à bracelet en cuir. Années ‘60.No longer availableDim. bruto: 26,20 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#404“De Heilige Familie”. Een groep van verzilverd metaal op houten voetstuk, maar zonder stolp.
”La Sainte Famille”. Un groupe en métal argenté sur un socle en bois, sans cloche.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Een Chinees houten tafelschermpje, versierd met een plaquette van fijn gesculpteerd schildpadhoorn met vogels in het decor.
Un écran de table chinois, décoration de plaquette en corne de tortue sculptée et oiseaux.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#522“Tempelscène”. Een Indische gouache op zijde.
”Scène dans le temple”. Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#505“Personage met staf”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
”Personnage et sa crosse”. Un netsuke en ivoire sculptée. premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#349Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#314“Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.
”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± van ± 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#536Een vierkoppig jazzensemble van meerkleurig kunststof. Eén vinger manco.
Un ensemble de Jazz à quatre têtes en plastique polychrome. un petit doigt est manquant.No longer availableDim. h: 65 - 93 cmEstimate: € 200 / 240 -
#442Een lot van vijf verschillende wollen karpetjes. Enkele met slijtage.
Un lot de cinq carpettes. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#800Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 161 x 89 cmEstimate: € 50 / 80

