Other lots in this auction
-
#113
Een paar kristallen karaffen met verguld decor.
A pair of crystal decanters with gilt decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h 24 cmEstimate: € 45/60 -
#285Hector St-Sauveur
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#2
Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 80/120 -
#164
Een lot beeldjes van malachiet in de vorm van dieren.
A lot of malachite figurines in the shape of animals.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h +- 5 cmEstimate: € 30/40 -
#87
Een lot van 5 strips met hardcover, oude editie, waaronder Kuifje “Le Crabe aux pinces d’Or”. En 4 versies van Jo, Jette et Jocko.
A lot of 5 old edition hardcover comics, including Tintin “Le Crabe aux pinces d'Or”. And 4 versions of Jo, Jette et Jocko.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Estimate: € 60/80 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#165
Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 12-28 cmEstimate: € 30/40 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
A bluestone inkstand. Without receptacles.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#73
Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.
A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. H: 17.5-37 cmEstimate: € 40/50 -
#46Porcelaine de Limonges
Een porseleinen mokkaservies in verschillende kleuren. Voor zes personen.
A porcelain mocha service in different colours. For six people.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø 13 cmEstimate: € 35/45 -
#13
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#228
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80